Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az aztán versenyképes fizetés!
Hol élnek ezek?
Látom csak egyedül vok léptem melózni,azért óvatosan nem szeretnék estére 3 oldalt vissza olvasni !
Itt kicsi városomban 4-v 5 9 es lakozik,ebből 2 nem motorol 1 srácot látásból ismerem s mikor megvette a gépet beszélgetem vele ez tavaly volt,az idén motoroltam s találkoztunk én leintettem,s kérdeztem tőle gurulunk 1-et ha ráér motorral volt,válasz: őőőő én egyedül szoktam motorozgatni itt a városban,és azóta is egyedül nyomja ilyenkor mi a fa@van ? Éltetek már ilyet táblán kívül még nem találkoztunk.
Sziasztok vad motorosok
X:D
és még odairja,hogy versenyképes fizetés!
csak halkan mondom,hogy én ezért 180000-et kapok...
a 98-99-től kombinált a vízszivattyú és az olajszivattyú. egy tengelyen vannak a külső rész a vízé a belső az olajé.
dobtam volna rá egy 10e-ret hogy meg kérdezed, így legyen ötösöm a lottón.
nem víz hanem olaj kéne :-D
ÁRAT ÍRD MEG KELL
Lássuk csak melyik, R1 alkatrész is kellene egy 9-esbe?

Talán némelyik izzó, esetleg jó!

Én meg lakás börzére megyek, ha kell valami az R1-hez szóljatok!
van csak MATT fekete.
300-as tárcsával
hol lesz börze szombaton?
víz pumpa fedő nélkül is oda adom. fedő nélkül 5 pénz
Keresek kawasaki zx9 r 1998 tól első kereket tárcsával vagy nélküle elérhetőség adatlapon
komplett elejét,mindenestől,ismétlem......mindenestől hogy csak be keljen hajitanom,menyiért adod?
Szóljatok ha kell valami R1 alkatrész, szombaton megyek börzére
Bogyó holnap megdumáljuk ha komolyan érdekel, első kereket jó tárcsákkal be tudok számolni.
most
Ha nem rakom be a szétbontott kilencesbe az első futóművet 10 perc alatt szemen köpöm magam
Adok hozzá mindent!
A gyári fék szinte teljesen hozza a 929 szintjét, pedig azon 330-as tárcsa volt szintén fém fékcsővel, ezen csak 300-as van. Nem panaszkodott még senki az R1 fékre.
passzold att nekem ha nemakarsz barkacsolni
nna kupeckodtok má megint....

Szasztok,,,,,szunda!