Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mondjuk elég szarok az utak mifelénk, nem tudom. Nagy sebbeségnél meg szerintem nem csoda.
jimy_l@freemail.hu
Jó motorok ezek.
Én minden téren a pont elég minősítést adnám neki!
Persze hogy vannak szebbek,jobbak,erősebbek,de ennyi pénzért ezek pont eleget adnak,legalábbis nekem!
Az a rázkódás meg...........
5 lityi
és mit mondtak mi volt a baja? szinkron?
nem vitték még el, pihen a nagy mellett...
Eddig pozitívan hatott rám. Váltója jó, erős, hangja is elfogadható, szép is, futóműve is jó.

egy enyhe rezonálást érzek nagy sebességnél olyan 150 160 felett. lehet hogy a gumi miadt mert nincs jól kicentírozva. vagy nemtudom. 120 nál elengedtem a kormányt, nem húzott semerre. Nem tudom. De annyira nem zavar.
A kicsit elvitték már?
És milyen a kilences,jó motor vagy rossz motor?
Na bogyó kapd be!
Köszi, rángatás meg volt, áttekertem oszt go tovább. csak nem tudtam pontosan mennyi van még benne olyankor.
Lámpa nincs,ne keresd!
Rángatással jelzi ha át kell állítani a csapot!
És 4.1 liter a tartalék a gyári könyve szerint,tehát annyi!
nincs is rajta olyan lámpa! Vagy én nem láttam volna? HE?
mikor be villan,szid ki belóle,ennyi
most akkor mennyi?
fényes nem,? bele untam baszod nem nekem való az......meg amugy is havolta polirozgatni kell,én meg inkább motorolok,mint hogy simogassam
Hát a kerék fényesítés?
Mit is kérdeztél?
Könyve szerint 4.1 liter.
áááááááááááááááá vissza raktam a gyári áttételt olyan lusta lett mint a föld csak huzom meg huzom meg huzom,ellenbe nem 8-9 ezren van a mutató hanem 4-5 ezer,kevesebb a fogyasztás ,de lusta lett,valamit-valamiért viszont pontos az óra,267 a vége
nem válaszoltál a feltett kérdésre
1. jó estét na kezdődik a két véglet,ha nincs munka akkor semmi ha van akkor 10fele kell szakadni.
mindenki barátok közt
~5L
9-esnél ha áttekerem tartalékra a benzincsapot mennyi liter benzin van még a tankban?
a héten délen már 20-21 fok lesz szikrázó napsütéssel. irány motorolni.
te vettél egy hatkilóst?
korrekt választ adj!