Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem van gyári plexim ha érdekell le van sötétítve :)
Szia!
Gyári plexi lehet engem érdekel, mennyire gondoltál.
elég jol néz ki,,,bár nem 2002-es hanem 2001-es
meg kellene nézni,,meg meghallgatni,kipróbálni...
az árat sokallom...
Viszont erre tényleg kíváncsi lennék, már írtam, kollegámnak kellene, nekem már van egy. Nem találtam köztetek olyat aki erről beszélt volna tüzetesebben. Hátha akadna. :) Amit én is látok hogy nyilvén nem 2002es. A fényezése már gondolkodóba ejt. Természetesen a tulaj nagyon kézséges, és eladó persze neki is.

http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_zx-9r_ninja_valo
s_19500km-6701075

Előre is kösz Srácok! Ha valamiben tudok, szívesen segítek.
Kéept nem ígérek ma, de próbálok a napokban. 2001es évjárat, amit áruba tudok bocsájtani az a gyári hátsó lámpa reléstől és a gyári indexek. A gyári plexin még gondolkodom, de abból gondolom van mindenkinek. Békéscsabán vannak, ha erregurultok szívesen megmutatom, meg persze előtte legurulok. Az árat még megálmodom addig, mert épp éjszakából jöttem haza, volt időm böngészni a fórumotokat.
No, mék dógozni me drága a benzin.























































De, nem nekem!
Nekem a villára tehetős van.
halló jimike!
komplett gyári kell,az a fekete műanyag egybe!nem az a belső amit pluszba szoktak felrakni...
havernak kellene,,,,,ha tennél fel képet megköszönném!
na meg az ár persze,,,,aztán szólok neki...
Hála Istennek!
Zozó szarvasi,,én orosházi vagyok..
Van egy nekem is, szíp zűűd.
Hali! Nekem lapul egy a garázsban ha érdekel!
valaki irta rá hogy ezt tavaly még 500 ért árulták. és egyáltalán nem makulátlan mert az oldalán csúszott
leért a kanyarban... lábtartóval együtt. sztem veszek rá valami magasított váltókart mert ez igy nem lesz jó. Az egyik Sv-s havernak is ilyenre sikerült
Fazikám jártam felétek, még intettem is.
aham értem
Az igénytelen tulajtól,aki nem ismeri a karbantartás szót!
akkor mitől?
Azért a kilences nrm az a típus,amelyiket előszeretettel visznek pályára!
Szerintem nem ettől kell tartanotok elsősorban!
Tény, hogy mindig lesznek bunkó eladók. Persze vannak ziccerek, de akitől én vettem, egy rossz szót nem tudok rá mondani. Pl. mikor megvettem és hazaértrm vele, esőben 200kmert. felhívott és megkérdezte, hogy minden rendben-e és hogy jó-e a motor, tetszik-e. Ilyenkor már pedig neki mindegy lett volna, hiszen vissza már úgyse viheted. Ezek azért néha bátorítanak, hogy vannak még korrekt eladók is. :D
9363 nem rossz, de nem szeretnék egy páylán hajtottat, még maganak sem. Ez a rossz ebben, mikor motort nézel a cimborádnak. Nem szeretnéd, ha rosszol járna, és a végén te lennél a bűnös. Szar más bőréről beszélni. Főleg mikor azt mondja, hogy olyan faszát akar, mint a tied.
Én sok 9 -est meg néztem s láttam karon varjút is,csávó moci bal oldaláról képet nem készített mikor rákérdeztem azt mondta kifogástalan,sérülés mentes,elmentem Bazsira sose feledem el:( a motor bal oldala nem repedve hanem törve volt első féket húzhattam de nem sokat ért egy rakat szar volt, s 3 napig csevegtünk érdeklődtem mielőtt elmentem megnézni,van ilyen is. De volt másik eset is de hosszú lenne leírnom.