Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

meg ne vedd ennyiért :D
hógyé adnád ?
2,4-2,5 elöl,,,hátul 2,6-2,8....kinek hogy teccik.....
A 9-be az a legfaszább amikor gázelvételkor visszadurrog mint állat...
főleg fasza dobbal...
6bar,meg egy kis csap viz olyankor jót szól
gumi nyomás?
1100 +-50
Terveim között az szerepelt hogy a dobot majd hajítom le róla. De mikor engedem vissza a gázt olyan szépen vissza dorombol.
Szerintem egyelőre marad rajta.

Azt szeretném még kérdezni tőletek hogy alapjárat mennyi az ideális? 1000-1200-1500 ?
Üdv! Azt mondta, hogy 780ban odaadja, mert külföldre megy. Hallottatok róla valamit? Vagy erről?

http://www.kepesmotor.hu/kawas...
A helyesírás alapján meg sem nézném. Nagyon túl van árazva.

Dobogókőn jó volt a mai nap az idő, de az utak olyan szarok, hogy letört a km óra tartója (5mm vastag alu).
Sziasztok! Érdekelne ez a motor, tudnátok véleményt nyílvánítani róla? Békéscsabáról mennék, és azért nem itt van, de a telefonba nagyon szinpatikus volt. Ha esetleg tudtok róla valamit, légyszi írjátok le. Előre is köszönöm!

http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_zx-9
r_ninja_valos_19500km-6701075
nem estem...faszbukon kiraktam. nem írom le még 1x mi volt
most meg jönnek a zivatarok.
Nálam holnap műszaki srácok aztán támadás
9-es jól muzsikál?
Én is menni akartam, akarok. de így Még jó hogy tegnap leszaladtunk Békéscsabára.
menni kéne motorolni,,de most is leszakadt az ég 10 percre...
má beteg se vagyook...
Elestél vele he?

én isss....
fasza ! na de kéne a telefon számod mert az enyémet ép most húzta le a holt tisza de olyan mélyre hogy a három méteres szák se érte el
csimbimoto@msn.com
egy külfföldi számrú hílak majd !
Megmaradt telószimering és 1 liter teló olaj eladó ha valakit érdekelne! Vadonat új mind a kettő! 98-02-ig zx9r
igen szutykos mert előtte lett lemosva és szétcsapkodta a láncsprés ganét
Zozó mehet szombaton is. most is egy rakás gokartos volt meg kis néhány évesek meg nagymenő kulálkok de bőven elfértünk a pályán.úgy alakították a dolgot hogy ne legyen gebasz. 1x kellett várnunk 20 percet hogy a versenygokartosok menjenek egyet aztán kész. itt a kép
megy vissza a gyári átéttel,nem tankolunk 100-on 15 litert