Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

250? engem a 7000ft telefon számla.
vigyáz rá.
Őőő, maximalista és telhetetlen ember vagyok motor téren. Ha van egy pici parányi baja abból én hatalmasat csinálok.
Ha ilyen apró hibák zavarnak, akkor jobb ha új motort veszel. Ezek apróságok és mindegyik ZX9-re jellemző, sőt minden ennyi idős motorra. Örülj, ha csak ennyi baja van...
Nézd meg a videót és mondj ítéletet
Szombatom azzal fog elmenni hogy megyek vele meg nézegetem egész nap!
köszi! Remélem én is!
ha már meg van akkor már könnyebb csinosítgatni remélem neked is beválik úgy mint nekem
persze persze, de azért nem makulátlan... mit írtam a lengővillánál az élein festék kopásnyom látható. Gyári rendszámtábla tartó és a láncvédő (fekete) megszívta a nap. plexi meg szintén beszürkülve. Majd csinosítgatom!
Az nagyon jó ár érte.Gyönyörű állapotban van Ha meg lesz jöhetnek a képek és a videók.biztos jó hangja van
Még csak megegyeztünk. de egy hatosé....
a hangját nem ha nem izgat a köridő akkor marad 250-ed motorozni pályázni.
Ha nem titok mennyiért sikerült elhozni ezt a gyöngyszemet?
Kizárt az egyik legjobban motorozható közúti sportmotor a a mai napig ha vigyázol rá akkor jó pár km lesz a seggedbe.
Remélem nem lesz csalódás.
De szíp kék motor
Na igen az a 250 aggaszt. De majd hétvégén kiderül hogy lesz e plusz pénz. Leadom a költségvetést és ha elfogadják akkor mehet a dolog. Bár annyi az anyag költség hogy már attól dobnak egy kamcsatkai merev terpeszt ,úgy hogy kicsi az esély. A köridők azok még várhatnak. Butaságba nem akarok bele ugrani. Szeki,a hangját hallgattad a videók közt?
nagyon helyes! jó választás,,nem bánod meg...
ez nem kufárkodás megpróbálod jobbra cserélni, a piac szabad ha valaki kiteszi érte a zsét akkor nyertél, de 250-el megtoldani kemény.viszont sokkal jobb időket garantál.
Gratulálok hozzá Szép ninja
Szombaton hozom el a motort Tásvíreim!
Na majd megpróbálok kufárkodni végül is kettő ötven a különbség. Ha nem lenne a kilences nem is gondolkoznék. De sajnálom eladni.
piac, a 08-as nak jobb a futóműve, és a fékje, ha megtudod pótolni akkor most tedd, itt a tavasz elviszik a kis 6-ost, lesz egy nagy hatosod. most vettem üléspozíciót a pálya 9-en és utána a 6-on ég és föld a súlyuk.