Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én is gurultam, hajnal 3 -ra kész is lett az amiért a szerelőnek előtte egy hónappal kp-ban fizettem
nem motoroltam robogtam rozsdás minden porcikám, már próbálgatom a kanyarokat
szép. mérges is? mee tavaly kitolta a méregfullánkját oszt
tán nem újra motorol?
én előbb egy biztit néznék meg sztán azt hogy elfordulnak-e könnyen és teljesen a ventilátor lapátok, nem megszorul-e valahol bizti kiüt és motort megfőz. function box fedelét felpattint, biztit kivesz rámér NEM RÁNÉZ rámér és csere.
Szeva kispara a multkori alapjáratos videod kapcsán irtam hogy az enyém is ilyesmivel küzd és ha visszahozom a szervizből töltök videot.Na ma hazahoztam patent minden veszi és ejti is a fordulatot mint ujjkorában az alapjárat stabil mint a beton.Videot holnap töltök róla. A szervizről csak annyit hogy ha máshol is ilyen korektül mennének a dolgok nem itt tartanánk
na kész a kis darázs......képek Zozonak
Ezazz műszaki kész le van 2évre a gondom, cseréltem olajat most Castrol-ról Motul-ra 5100 10w-40 a váltó jobban komálja ezt az olajat a Castrol-al darabos volt ezzel meg sokkal finomabb,puhább.
Gondolom mikor rányitod a gázt menet közben és csúszik.
Mik a tünetei ha kuplung lamellák cserére érettek?
Szia engem érdekell. Hazaérek és megdumáljuk.
Ha, esetleg valakinek pont egy ilyen kellene, 10000 Ft., 2001-es 9-esen volt. Üvegszálas, szíp zűűűd.
enyém bekapcsol de össze vissza irja ki a hőmérsékletet...
okés.Köszi Mentem volna Pestre a felvonulásra de így nem mertem.megfőzni nem akarom.
Ne gondolj a legrosszabbra, először a vezetékezést kell megnézni, hátha csak ott van gubanc. Mindenképpen rá kell mérni, addig felesleges bármit kezdeni vele. De ha mégis venti kell, nem hiszem, hogy bontottam olyan drága lenne.
mert ukránból tankolsz
jaja lehet venti csere lesz a vége Fingom sincs mennyi az
Ilyenkor jön a multiméter és a méregetés...vagy szerviz.
úgy nem próbáltam még.
de szerintem nem.Elvileg amit lehúzok 2 vezetéket a gombáról össze érintem akkor a ventilátornak el kéne indulnia.De se kép se hang
105 foknál kéne bekapcsolnia a ventinek. ott se kapcsol?
hy.
valakinek volt gondja már a hűtésél?Azt hittem hogy a hő gombám halt be de mikor össze érintettem a kábeleket a venti meg sem nyikkant.A kábelek jónak tűnnek.szerintetek?
nincs mit
De azért nagyon szépen köszi
akkor mind1
Szia!
Szerintem nem egyezik meg
bár nemtudom megegyezik e a C és E modell plexije