Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem már van egy jó hónapja amikor futott itt a nagy közös "keressünk motort Limonak "projekt!
Annyit már mondott a telefonban is. Igazából az árral úgy vagyok, hogy ha jó, persze reális alapon, megadom érte, csak legyen jó. A srác, elég linknek tűnt, nekem ilyenkor már feláll a szőr a hátamon, mert félek kicsit. Én jól jártam az enyémmel, nem szeretném, ha más se égetné meg a seggét. :) Szóval inkább egy jó motor drágábban, ha ilyen kell, mint egy szar olcsóbban. Nincs is annál rosszabb, hogy megvetted, de vidd el, csináltasd meg, stb... :S
Olaj bolti ára 1700-1800 én 1000-ért odaadom, a szimeringet nem tudom de ugy gondolom, hogy 3000 ezret megér egy dupla peremes. Lehetőleg egyben eladó 4E-ért!
generátor deknin is van egy kis sérülés de ezeket eltekintve egész jónak tűnik... extrák is vannak, ha már lementek sztem 650-ig még le lehet alkudni helyszínen
Jó én csak mondtam hogy tudjon róla!
öööö.... az igazat megvallva nem is nekem kell, én kb egy hónapja vettem egyet magamnak. (01est) A kollegámnak nagyon megtetszett, aki elvitt érte, és most láss csodát, neki vadásznánk. Nagyon úgy tűnik a helyzet, hogy talán sikerült a legjobbat kifognom abban az árban, mert az összes többi valahol valmaiért nagyon sántít. Ezért is fordultam hozzátok, hátha tudtok nálam egy kicsit többet. Honap mennénk megnézni ezt a szóban forgó masinát Hajdúböszörménybe. A tulajjal ma beszéltünk, annyit mondott, hogy tavaly vette, de nem kell neki, ezért 680 az ára. Amit pécsen árulnak (itt az oldalon is 849ért) az képen elég jónak tűnik, de bazi messze van csabától. Szóval ha csak mese habbal, akkor nem szívesen kirándulnánk arrafelé. Na ennek a (pécsinek) a tulaja mondta, hogy 780-760 az alja. Van egy harmadik is kecskeméten (használtauto) viszont valahogy egy hónapja nem meri megmutatni a gazdája. Épp ma mondta le a holnapi találkát, mert azt mondta, hogy 3-4hónapja nem indította, és most elég hülyén jár, ezért viszi szerelőhöz, és majd csak 7végén talán... Na ezt rakjátok össze. Mások pedig arról beszélnek, hogy milyen nehéz motort eladni. Kollegámnak hiába van a zsebébe, viszont nem lehet értelmeset találni, mert magyarországon minden eladó koóperál. MIÉRT?
Ezek nem normálisak ezt nem hiszem el. http://koponyeg.hu/t/Szeged
ha a kipifogón van egy horpi akkor mi van
cseles mert a 4. képet úgy csinálta hogy a kipuff ne látszódjon
bocs most láttam csak hogy elirtad mert a hirdetésben 680 van, de amúgy ezt a motort 500 alatt vette a csávó. emlékszem a régi hirdetésre (előző tulaj) még beszélgettem is vele emailben. hogy miért adja el ilyen olcsón.. a dobon is van elvileg egy kis horpadás csak az nem látszik..
Szentes
merrefele? 80km? :)
Köszi! Elméletileg E01-02es dizájn a szine alapján. Az tény, hogy nem egy helyesirás világbajok a tujaj, de ettöl még a motornak is meg kell hagyni a neki járó pártatlanságot. Azért kérdeztem, mert ha gáz, akkor el sem indulok békéscsabáról pécsre. :)
Én 80 km re lakok tőled :)
Köszi! Azt tudod, hogy kb. Mikor lehetett? Egyébként van itt valaki békéscsaba közelèröl 9essel?
Szia 2002 ben volt a tipus váltás erre is figyelj oda ár miatt írom, jó mocik kényelmesek ha tényleg 19ezer van benne elméletileg a féktárcsán kopás szemmel nem látható.fékeket ki kell próbálni.Ha meleg a motor a fordulatot 1700-2000 közt kell tartani és hallod ha a vezérmű lánc csörög vagy,ha más csörög benne,ja és az alapjárat az ne lassan essen le,hanem ahogy oda húzod neki kb ugyan úgy.
Amikor Limo nézegette a kilenceseket,akkor volt itt róla szó,hogy az a gyári festés nrm is gyári,vagy valami ilyesmi!
De,hogy ki írta és honnan tudja,arra már nem emlékszem!
Talán Limo?!?
sziasztok 9 es tulajok
mibôl gondolod? Miért? Szerinted milyen?
De igazán akkor lennék boldog ha a hatossal is így menne
Ha jó idő lesz jövőhét szombaton akkor megyek. De azért ma a kilences meg lett zavarva Remélem nem szaladtunk bele a trafiba (280km/h)
stilzonnal elgörbítette....
hi.Hát ezt meg m lelte?szerencse hogy nem volt bukfenc