Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kétszer fogsz váltani, először amikor felmész másodszor amikor lejössz
szerintem se kell majd sűrűn váltogatni
Ha ésszel kezdesz akkor nem, igaz max kettesbe fogsz végig menni.
hát remélem azért nem hajít le magáról a paripa
küzdeni fogsz a tizessel még a töködről is csurogni fog a víz az biztos
kapják be nem baj legalább megismerkedek a pályával. soha nem voltam még ott
Ha vasárnap jó idő lesz akkor még tesztelem a kicsit utána meg had szóljon. Amúgy a kecskemétiek biztos kirajzanak.
remélem nem lesz. főleg hogy holnap kakucson kawa tesztnap lesz
Szerintem tömeg lesz. Kurva szar azon a kicsi pályán húszan motorozni. Én inkább hét közben fogok átjárni.
te nem jösz szombaton kecsóra ha jó idő lesz?
Üdv ,láttam ma Szarvason egy zöld kilencest tank bőrrel . Valaki közületek ?
Szeki ma mentem a hatossal , meg is viccelt a minusz egy áttétel simán kerékre kapta. Hirtelen azt se tudtam hogy szarjak vagy pisiljek. A kilenceshez képest sokkal simábban jár a blokkja. Már csak elkéne dönteni hogy maradjon vagy mehet a piacra ( van egy ócó 2008 as pálya gép)
itt van végre a tavasz.Erre vártunk 6 hónapja
18 itt
az szép itt most jelenleg 20 fok van
ma volt az első tavaszi nap 15 fokkal.
valaki kecsó szombat délután?
kössz! megnézem
Na ma bevettem a fogalmazásgátlót Szóval, ha nincs infrás vagy akármilyen hőmérőd, akkor ne kézzel fogdosd a forró leömlőt, hanem hidegen indítsd a motort és ahogy melegszik közbe fogdosd és figyeld a különbséget. (A két középen lévő henger mindig melegebb...)
Hasonlítsd össze a leömlők hőfokát (ha nincs hőmérőd, akkor lehetőleg ne melegen, hanem kezd el hidegről melegíteni és a különbséget. Hamar kiderül...
Járatás után észrevettem, hogy a bal oldalon a váz jobban felmelegedett mint a másik oldalt. lehet valami baja, hogy nem ugyan olyan hőmérsékletű a motor mind a 2 oldala?nem menne a szélső henger?A hangján nem halottam hogy nem lenne jó a járása.A kipufogó felőli oldal volt a hidegebb. eddig ezt nem vettem észre, most is csak úgy, hogy rátettem a kezem. Nem mentem vele csak beindítottam 5percre.
Holnap kijön?
ejj gyerekek.. soha nem áll már össze a mocim
Vasarnap nem gurulsz erre a gozfurdos baratoddal?