Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na ez érdekes mert ahogy szereltem a hatost vagy harmincszor szedtem ki és raktam vissza a gyertyát egymás után. Na mármost akkor 30x 10000 ft az egy kicsit drága mulatság lenne
Ez olyan mint a hengerfej tőcsavarja!
Azt mondják egyszer használatosak.
De.........
tudtam én...
ez baromság,,ha nem cserére veszik ki,hanem más miatt,,akkor tegyek bele pl 5000 után megint ujjat?
2
most van benne 14700 km
Meg azt is mondják hogyha egy gyertyát egyszer kiszereltél azt vissza nem teheted az alátétje miatt....
akkor mennyi?
mit toom én má hány pólusúak ezek a szarok.....
OK!
A szervízkönyv 24-nél és 42-nél írja,de azt mondják a hozzáértők,hogy ahány pólusu egy gyertya,annyiszor 10000 kilométerenként ajánlott a cseréje.
egy ismerősnél most láttam egy michelin pilot road 3 2ct 2011 15 hét gyártás, vastag húsos guma 100 euró ér adják ha valakinek érdekes.
ha gondolod az előző cserélteket elvihetem!
akkor belekukkantok majd,,,,,az biztos hogy az előzőek fasza sarkosak voltak,,kopás égés nyoma se volt rajtuk...
még jó hogy nem dobtam ki...
nyugodtan cseréld le, elhozod pipihe, oszt iszunk egyet rá!


12 000, uhhhh
látszik az hogy milyen az állapota. Ha szép sarkos akkor fasza ha ilyen gömböjű a széle akkor elhorták a legyek azt nem optimális a gyújtás... 15 ezernél én nem cserélném le az is biztos.
Van van és kurva jó mert saját szememmel láttam hogy a négyből két gyertya belül adta le a szikrát nem a pólus végén.
amugy a szervízkönyv 24000 ir ugy tudom.....
akkor marad vazze....
dob ki a fasz 12000-et megint.....
olyat még nem láttam!




van olyan?
Pólusonként 10000 km.
hja. azután már tényleg nem ajánlott mert elég a pólus de 30-at elmegy vígan.
majd ha a zsebedbe lesz a negyed éves prémiumod.