Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kategoria valtas?
hm
Mi történt, hogy eladod? Mi lesz az új gép?
Sziasztok!
Itt egy kis kedvcsináló....
http://www.youtube.com/watch?v...
Pityu nem Te voltál aki egész idáig a magyar dobokat istenítetted és mindnekit azokra akartál rábeszélni?
Mégis váltani szeretnél?
Van sportdob a gépemen,csak úgy el elmélkedtem,nem nagyon van most kidobni való pénzem,na meg hát olcsón biztos nem nagyon lehet szerezni.
Hát akkor vedd meg.
bocsi -e,helyesen estét!
Sziasztok,szép esetét srácok!
Van valakinek valami véleménye/tapasztalata az új Metzeler Racetec Interact gumikról?
Isten igazából én egy valamit csípek a two brothers-ban a brutál hangját
dícséretes
jó rendben akkor szólj ezen a címen elérsz de írd oda azt is hogy ki is vagy szia
p.gabor1983@citromail.hu
Ha jelentkezik érte valaki add nyugodtan. Nem merem letartatni, mert fogalmam sincs hogy a dolgok mikor milyen irányba mennek. Aztán ha mégis összejön a pénz akkor szólok. Elméletileg a motoros csizmámra van egy vevő, ha megveszik akkor kell a cucc. És még örömömben nekiállok majd verebet fogni kézzel.
uhhh ember...ez durva vigyázz magadra és jobbulást!
Neked megtartsam a lábtartót?lesz mostanában pénzed?
köszi szépen!nektek meg széles utat
Atyavilag Jobbulast
Igen működik csak van szépség hibája a sok műtéti beavatkozás meg persze dagad még egy darabig.De ugyanúgy vissza ültem a motorra Igaz a mankó a hátamra van kötve és úgy megyek minden fele
aztakurva működik a lábad?
ÁÁÁ ez felfoghatatlan! Lelkileg hogy birtad ki? Egyáltalán túl tudtad tenni magad rajta?
Sajnos nem lett meg
cserbenhagyásos volt.3 hónap után azt mondták a jardok hogy nem találták megszüntették az eljárást
Atyaisten! Nagyon nagy csoda hogy életben maradtál. Jó őrangyalod van. A rohadék sitten van legalább?
Mentem tankolni a városban.és előzésbe kezdtem a külvárosban
és nem vett észre a kocsi hogy előzök már.kijött és neki lökött egy oszlopnak.Leszakadt a bal lábaszáram amit szerencsére vissza raktak.a jobb lábszáram szilánkosat tört a combcsontom is 4 helyen darabosra.a bal vállam tőrt és a fejem és a lépem sérült az agyam bevizesedett a lépem meg repedt.10 műtétem volt eddig jelenleg most is gipszben vagyok