Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hogyan történt a baleseted?
Én egy velem született genetikai betegség miatt.
Baleset ugye?én 2007 óta vagyok az motor baleset miatt
Én is.
Tudom milyen ez.én meg rokkant nyugdíjas vagyok
Sajnálom ez az év nekem is nagyon gyatra Ha azt mondod hogy tudsz szerezni akkor szólj és elküldöm postán.15 nél bejjel nem tudok menni sajna
Nem is azzal van a baj, hogy egybeadod és drága hanem egész hónapra 30E a bevételem ebből 20E alapból megy a süngeciknek büntetés miatt és még itt a negyedéves biztositás is amit azt hiszem besem fizetek. Most már készen vagyok teljesen, semmi de semmi nem akar összejönni ebben a nyüves 2009-es évben.
Annak idején én is kerestem lábtartót 900 rr emre és kénytelen voltam a bontóban megvenni 39 be Ha komolyan érdekel akkor tekintettel vagyok a válságra és kotletten megkapod 15.000 be
Szia!Sajnos csak egyben eladó kotletten.17-be
Kb. bármelyik neves slip-on dobra ennyit mondanak. Aztán 1,5-2Le szokott realizálódni.
S.O.S jobboldali lábtartó konzolra mondj egy válságkezelő árat please ha megvan még. Csak az a háromszög alakú konzol kéne semmi egyéb.
Olvasgattam ezen az oldalon és amennyi angol tudásom van azt veszem ki a leírásból hogy hangolás nélkü vagyis a gyári injektor térképpel ez a dob 3-5 lóerőt is dobhat a gépen.Igaz lehet ez vagy reklám duma.

http://www.twobros.com/cgi-bin...
Jaja az is be van tervezve már.
Jó reggelt mindenkinek! Na voltam a szervízbe ma rendelik meg az alkatrészeket :d ha minden jól megy hétvégén már a hegyekbe tekerünk 1-2 kört!
Nagyobb hátsó lánckerék kell rá.
Igen ez igy igaz, ráadásul hanyagul voltam felöltözve is. Kabát kesztyű volt rajtam viszont alul csak melegitő alsó és sportcipő.
Heló
Ha minden jól megy hétvégén csinálunk rá bukókeretet és elkezdek vele stuntolni. Olyan kipróbálás szinten végül is aztán kitudja lehet, hogy teljesen rabja leszek eme adrenalin szerző forrásnak.
hu basszus!még jó hogy nem történt nagyobb baj
Szia Skráccs !
Mizu veled?Hogy vagy?
Sajna nem nyertem az 5ös Lottón pedig megvettem volna a mocid amolyan második gyakorlós/fighteresnek!
üdv kolléga.
A munkáltatóm jár a 46-os Mastival. Én jelöletlennel járok most.
Nyártól lefokoztak belföldesnek. (fele munka , fele péz). Bár legutóbbinál meg jobb. (Pl-LV-LT-EST) kanyart csináltam egy évig. (4000km,végig Bundes)
Te is nyomod még Europát?
tolt magaelőtt
Jöttem haza havertól aztán enyhe balos kanyarhoz érve látom kiugrik egy nyúl. Elrántottam a kormányt jobbra, hogy elkerüljem az ütközést és abban a pillanatban valami úthiba telibe verte az első kerekem amitől a kormány úgy beszitált, hogy ütközőtől ütközőig járt. Szépen kisodródtam a kanyarból egyenesen egy 30cm mély pocsolyába. Ott ahogy a motor meghuppant átrepűltem elé aztán vagy 40m-en keresztül tölt magaelőtt. Aztán valahogy én kitértem előle Ő pedig még csúszott vagy 20m-t majd visszapattant az útra. Legnagyobb sérülésem jobb bokám törése volt+rengeteg zúzódás.
Te mit csináltál a motorral?lett valami bajod?