Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hagyd a fenébe jóóóóóvan az úúúúgy.
Sziasztok!
Megint jöttem siránkozni. Most azt hallottam, hogy sorelőzésért jól megbasznak majd. És hogy lehet a jogsimat is be fogják vonni... Kibaszott szar ez hogy nem tudok semmi konkrétat és várjak 2 hónapot amíg lesz valami eredmény.
hogyan tisztítsam meg a láncot és mivel? tudom,már mondtátok,hogy vmi brigéciol,de én vissza nem olvasok annyi oldalt...légyszike,elmondaná vki mégegyszer?
Közben most látom ugyanezt az ezüstszínűt linkelted az előbb
Itt Debrecenbe is van 2 motor amit érdemes lenne megnézni de ha gondolod elmehetek majd hétvégén és nagyjából körbeinformálom a gépeket! Én még annó a kéket szerettem volna megvenni de pont akkor ment el nyaralni így nem az lett.
link
link
Igazából nem akarok kapkodni de ha már itt állna a garázsban akkor is késő lenne, mert azért vallyuk be olyan idő van még,hogy lehet kicsit csapatni
Azt mondod elekrola636 .
Vadmookuska nem mondod ,
Köszönöm Torpedó de a menetelem attól függ,hogy ti mint mondotok erről a Moto-marketről, mert fölösbe nem megyek inkább akkor megyek Debrecenbe a szürkéért.
De nemkell kapkodni ,hisz a szezonnak végevan majd nem.
Szia Go.

Nagyon szívesen elmegyek megnézni azt a gépet veled ha jössz ide Békés mbe, én 30kmre lakom Békéscsabához.Pont útba esik nektek,gondolom nem egyedül jössz.
van akinél nem az évek számítanak
Moto-market
Köszi Daniel az infót meggondolandó igazából az Ára ami feltűnt meg is kérdeztem,hogy hogy ennyi Ő azt mondta olcsón vette olcsón adja meg hát a hátsó fékbetéteket kell rajta cserélni ja és azt is kérdeztem,hogy milyen állapotban van a válasz az volt,hogy nagyon szép és nincs rajt karc meg nem estek vele de ez csak az én naívitásomat sugalja,hogy vagyok olyan hülye és elhiszem ezért inkább meg kérdezlek titeket nehogy tényleg hülyére vegyen.
Azért várom a többiek hozzászólását is, mert fontos a véleményetek úgyhogy írjatok mint állat .

Ha ez nem jön be akkor még mindig ott van a másik mocca.
www.kepesmotor.hu/kawasaki-spo...
Mert én arra gondoltam,hogy 100.000 el több de 2 évvel fiatalabb és így jól járok persze ha nem basznak át de tuti,hogy nem fognak mert ti segítetek infokkal ,
3. hozzászólás nagyon ott van! Több infó is van érdemes olvasgatni de szerintem felejtős! De majd jönnek a guruk és nyiltakoznak!
moto-market = felejtős
Na végre! Gratulaaaa
Cső váz mindenkinek.

janou84 a hátsó teló olyan de ha nem akkor az enyémmel is gáz van .

Nem fogjátok elhinni de ha minden igaz akkor holnap alá írjuk végre a szerződést és elbúcsúzom a paripától. Kicsit rossz érzés de ezt a lépést meg kellet tennem sajna.
De ami a legfontosabb hétvégén megyek megnézni a leendő zőőődet és azt szeretném kérdezni,hogy nem-e ismeri valaki amúgy békéscsabába van a mocca.
Az ár kicsit furi érte de felhívtam és az ürge azt mondta rendbe van a gép csak hátsó fék betét kell bele ja és 22.000 pár száz km van benne elvileg.
És még azt szeretném kérdezni,hogy mi az amit a legjobban nézzek meg rajta?
www.kepesmotor.hu/kawasaki-spo...
huuu szkráccs koma... most megnyugtattál
Ezt én is néztem a baleset után és megilyedtem hogy baj van. De gyárilag olyan.
Sziasztok!
Még egy kérdés. Akinek olyan mocija van mint nekem. A hátsó villánál a gázrugó... pont a kerék közepén van? vagy egy kicsit asszimetrikus és bal oldalhoz közelebb esik? Mert ja középen akkor az sincs a helyén...
...az igaz, hogy idén nem sok időm volt gurulni. Akkor inkább kiveszem belőle az akut, és berakom a lakásba. Hátha melegben tovább él majd...
legjobb tudásom szerint táblával védett kereszteződésben a kresz szerint előzhetsz, persze csak ha nem volt előzni tilos tábla valahol a kereszteződés előtt, mert ugye azt csak a kereszteződés oldja fel... az más dolog, hogy Rosszi kollégának igaza van abban, hogy nagyon oda kell figyelni olyankor mint azt sajnálatosan a mellékelt ábra is mutatja.. jobbulást neked, és a motorodnak is... (én pedig maradok a pályázásnál...)

LX
Kár, hogy a két autósból nem maradt ott egy tanunak. Elvileg a teherautós a hibás.
köszi
Tehát akkor szerintetek most kit fognak kihozni hibásnak? Engem ez izgat...