Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Úúú baszki ! Mi történt? Sajnálom nagyon!
Megfontolandó a dolog de azért nem ártana egy másik gumma a biztonság kedvéért.
sokat jártam dugózott gumival.lényeg hogy nem szabad vászonig használni.ehhez le sem kell bontani a gumit,kivűlről javitják
crazy és szted mennyit bír vagy nem fog ütni?mert nagy tempónál nem szeretnék elszálni ha nem baj
KawaDeni!
Ezért lett ilyen .....
azért lett ilyen, mert az eleje az tropa lett teljesen és kb. még 300k.-be lenne pluszba!
Szívem szerint én is ezt a kormányt hagynám....lehet fogom is
azt meg lehet csináltatni.dugózás utána adni neki egy kis füstölést vulkanizálás végett aztán go
Olcsóbb igy anyagilag mint újraépiteni szerintem.
Egyet ne mértek! Miért alakítottad át a fasza kis géped Fekussz?
Amúgy nagyon itt van!Jó lenne nekem is gyakorolgatni egy ilyen!
ÚÚ de frankó lett. Bár én helyedben hagynám rajta a csutka kormányt, szerintem faszántosabb mint azok a széles túrakormányok.
Hellotok Ződvérecske emberkék!
Nah idénre egyenlőre kész a vas! Jövőre hasidom és kormány váltás! De addig élvezzük a szép időket!
Kéne kéne nagyon is de hogy oldjuk meg a szálittást .
zöld zöld

Csak kéne még télre a gép, hogy elkezdjem megrendelni hozzá ami kell! Tavaszra csak felakarok ülni rá és menni vele!
1mm középen! azért a szezont kibirja, én fel nem rakom már őket odaadom szivessen ha kell!
LieBiNG milyen gummáid vannak és mennyire kopottak?
Zőld 10 vagy 12?
Remélem az is zöld lesz
Szevasz rolii!
Nem olyan olcsó az! Lehet sok is érte! Kutyának sem kell ilyenkor motor sajnos
Pedig már itt állna az új és elkezdeném rá megvennia doglokat!
de nem árulom el senkinek, hogy mit veszek
Az sem szokás szerintem hogy leoltatok olyan dologért amit nem is tudtok,mert nem Ti láttátok élőben...DE SZTEM ITT FEJEZZÜK IS BE,MERT KEZDÜNK KICSIT ELSZÁLLNI...
Szeva!

Most nézem a hirdetésed. Nagyon olcsón adod a vasat. Ennyiért csak elpocsékolod.
basi2 erre én is gondoltam már. Lehet,hogy azért ,mert jól bántam vele és viszont szeret
LieBiNG akkor jól láttam a képe motoron hogy hogy eladod a paripát?
Tényleg ingyen adnád a gummákat .
Az a motor nagyon nem akarja hogy megválj tőle! !
Van 3 gumim ingyen ha kell!
Nem a legjobbak, de használni tudod a motort és idén még a srácnak is jó!
Az enyém iránt még érdeklődő sincs
Szasztok skacok
Nem fogjátok elhinni milyen peches vagyok
Mint tudjátok eladóvá vált a moci és a sok herce hurca után amin átestem ma bevittem a csajnak a GYÁRI kulcsokat és így talán a héten vagy a jövő hét elején elviszi a srác a mocit de közbejött valami MA.
Mentünk volna az asszonnyal melóba mikor is indulás után azt vettem észre mintha a moci meg chopperesedett volna mondom csak nem remélem nem ÉS de bazz hátsó defekt , , .Akkora szeg állt ki a gummából mint állat.
Arra gondoltam,hogy veszek egy gummát max 5000 ért ,mert több zsetont sajna nem tudok rászánni már megint rábasztam tele van a tököm komolyan mondom .