Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De legalább nem vették észre, hogy slick gumijaim vannak.
105-nél viszont elvileg 30k.
Még akkor sem jogos,mert 104-ig(ha 90 a megengedett) nem büntetnek!
Nem kinlódok velük. Még ha nem is esik jól ez a 20E pénz kidobása, kitudom fizetni, majd máskor okosabb leszek és határozottan állitom hogy 90-el mentem. Sajna hülye voltam és mikor kérdezték a helyszinen hogy mennyivel mentem én mondtam hogy 100-110. Igaz az a helyszinelő kopasz SÜN 160-at akart nyakamba varrni. Na mondom ez hülye.
Csak egy kérdés?
Mivel bizonyítja,hogy túllépted a megengedett sebességet?!?
Sose ismerd el ,fellebbezz a végtelenségig!
Valószinú a 100-110-es sebesség miatt. Király, most sem tudok venni két kibebaszott visszapillantót a motorra, hogy legalább használni tudjam. A biztositási csekkem is megjött, biztositva van a törött vas a garázsomban. Még valami nyüves pókra rágurúl.
Ujjjjj baszod Mire fel ha szabad tudni?
Szép napot nektek
Jajj ez a mai nap......kaptam a rohadt SÜNgeciktől egy 20E ft-os csekket, kisebb fokú közlekedési szabálysértés miatt. Na mondom az a pisztoly. Pedig már biztam benne, hogy békén hagynak hisz már két hónapja hogy elfirgeltem.
Kisgyerek, milyen hangnem ez?
Itt ez nem szokás.
Az így igaz, de ln crazynek hiszek akkor is
Tök mind1 milyen topic a lánckerék akkoris lánckerék! Akármilyen motorra is való!
Te kinek a haverja vagy?
Srácok lenne egy kérdésem,lassan gumit kell cserélnem,milyet érdemes utcára felrakatni,kinek mi a véleménye?Előre is köszi.
Ez a hátterem
Egy szépség:
Ez a ZX-6R topic úgyhogy hadd szóljon már bele
Bazseeeee9877 eljött megnézni....... neki kellet volna vmire,de sajnos nem passzol a fogosztás... szal ő látta! ennyi
Látod crazy most meg lettél fenyítve. Szerintem húzd meg magad mert rád repül a drz-klán amiért rontod az üzletet.
Barátom az tényleg 95%-os ugyhogy NE SZÓLJ BELE!
Igen,úgy van ahogy írod!
Egyébként mi a helyzet az e-mailel Peeter?
Ha már szóba került a lánckerék. A ZX6-ba a gyári az ugye 15 fogas elöl és 40 hátul?
ha nem kell senkinek akkor nem.... olcsón adnám
ennyi
Szasztok skacok
Lenne 1 kérdésem miért lehet az,hogy hirtelen gázrántásnál tortyan 1-et a moci és aztán indul meg?Nem rég volt szervizben pedig.
Vigyázz az ítéletekkel.