Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A zx6-t a grandemotoéktól vetted? Nagyon jó árban volt, én is nézegettem csak hát 0 forintból *aszhattam a dolgot.
Én sem értem azt hogy az újabb gépek alkatrészei olcsóbbak.
van nekem még egy cbr 900 rr em na nekem a fejidom a lámpa,fejkonzol,km óra,oldal idomok.210 ezer forint
szóval a bontóban ennyi az áruk
Kozben megtalaltam null Lehet tudom mivel lepem meg magam karacsonyra. Meg remelem a heten mar kesz lesz a motor is.
az fasza.én az egész idomszettet első-hátsó lámpástul ülésestül hátsó lábtartóstul plexistül kormánykapcsolóstul, sárvédőkkel,kürttel meg a tököm tudja még mivel adtam 160 ért.karcmentesen.és az 03-04 es kawáé volt.
Jó nagyot Uram, maga csavarog még a nagyvilágba ? ugyanúgy a cég 46ik számú Rönójával ?
farokidom és az egész idomszett ugyanaz mint amit te kinéztél motoron-az ülésem pedig egy szivacs felragasztva erre.annyira nem kényelmes,ellenben lehet érezni minden megmoccanást ergo jobb a visszajelzés,hamarabb tudsz reagálni.
spcomposite a gyártó.
nálam ennyi az ára bontóban 50-55 ezer
Ja ez Crazynek ment a hozzaszolas de mar kurva KO-n faradtan ulok a gep elott es hajnali 2ig melo
Ja igen. Korabban is kerdezni szerettem hogy a hatso faridomot hol csinaltattad vagy hol lehet venni?Gondolom az ulest is csinaltattad.
áttákurva
Szia!A lámpa ára 40.000 pénz.
szia
Bunko modon elfelejtettem koszonni Szia Crazy sziasztok tobbiek
Lehet holnap felhivom vagy irok neki emailt. Nagyon gondolkozok hogy mar iden ugysem ulok motorra max 1-2 nap de jon lassan a szar ido lenne idom akkor vagy alakitgatnam a motort vagy vennek egy ilyet es max zsiroskenyeret eszek fel evig . Jovore minel tobbet szeretnek palyazni. Meg teljesen kezdo vagyok ilyen teren de nagyon erdekel a dolog.
Hello
Első lámpának mennyi a kikiáltási ára? Majd lehet érdekelni fog okt. vége körül ha még meglesz.
ez kurva jó áron van.én 2x ennyit költöttem az enyémre télen. meg amennyivel többet
mennyit adsz érte?
a leömlő az 15 -ezer
10es ?
egy 10 es
van még nekem egy ülés alatti idomom is
Még az elöző gazdája esett vele és meg van hajolva egy kicsit meg a lamellák is össze vissza vannak. Igazából hűtéssel semmi baj nincs nem forralja vízet, csak hát ha tehetem szépítgetem a paripát
Muszáj gyűjtögetnem mert több minden is érdekelni fog.
Hogy érted hogy mind a kettő?
Mind a 2 kell?
Esetleg még a kipuff rendszer végdob nélkül?