Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ezt kérlek,túl kell élni
Ez basz..ás ! Nem semmi a masina!
Ádám!

Hogy hívják azt a manuszt aki a pályagéppel volt kint?
nekem irtó nagy tériszonyom van ne tudd meg,mennyire nem féltem,de szédültem egy irtózatosat
faszom ülne fel erre a szarra.hátulról előre szeretek haladni nem fentről le
áááááááááá,ez semmi ,bár azt mondják ez a DER HÖCHSTE TRANSPORTABLE FREIFALLTURM DER WELT
ez durvább itt e ... ez vár hétvégén rám... 6G hat a páciensre,azaz a gravitáció 6-szorosa és 100km/órával repdesel a semmiben http://www.youtube.com/watch?v... na,majd oszt elmondom,mennyire volt krééééézi
há öngyilok vagy tee?
én tegnap ellszálltam de csak egy cseppet 66m magasból szabadestem
Hi.
Valaki le tudná írni hogy mi a különbség a 05-06os zx6 és a 07-08-as zx6 hátsó rugós tagja között? Milyen plusz beállítás van rajta? Köszönöm.
most nincs a közelemben a motor de emlékeim szerint igen.ha villog az a gáz
Hahó Crazy!
Meg tudnád mondani nekem, hogy 2003-04-es 636-oson, ha ráadom a gyújtást az FI lámpának világtíania kell? Köszi
Hííínyje neki!
Nagyon fasza lett!

Bukókeretet neki, meg nagyobb hátsó lánckereket és mehet is a keró, meg kisfaszom gyakorlás...
En egy 2003as evjaratu donorra vevo lennek..Ha esetleg tud valaki ilyet ne tartsa magaba
Nem, igy hirdetem sérülten. Vagyis már sokminden megvan rajta csinálva, de többet nem szeretnék rá költeni, mert úgyis minuszba megy az az összeg.
Szkrács!
te most vissza építed a régi vasat? Nekem megmaradtak épségben a visszapillantók ha érted....
Szuper!
Köszi. Aztán majd jöhettek öcskössel és odaadom egy két próbakörre.
Értelek!Jó kis gépek!Remélem összejön!Szurkolok neked!
Valami olcsó drz-t veszek enduróként aztán majd amikor pénzem engedi veszek bele sm szettet. Vagy ha lesz időközben olcsóér külföldi papiros husqvarna sm 610 akkor megvenném. De valószinűbb, hogy drz lesz.
Jójó,de valamivel kedvezőbb lenne a jelenlegit átformálni mit egy Supermoto! De ahogy érzed!
Én a helyemben veszek supermotot vagy endurot.
Az igen!Szomorú eset!
Na ezért nem megyek én a bükkbe borítgatni!
Szkráccs!
Én a helyedben átalakítanám én is úgy a mocit mint Fekussz!
Jól is néz ki és mocizni is tudnál!
Ez a nyár jól megszivatott minket fekussz. Vagy inkább a gépeket? Jó kérdés.
Bükk! Balos kanyar sok lett és csúsztam át a szembe sávba, akkor jött egy autó és telekapta!