Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönöm mindenkitől!
Vigyázni fogok rá, mint a két szememre!
Ti is szoktatok közös gurulásokat szervezni egymással, innen a fórumról?

Meg már most alkatrész után kutatok, mert két hiányosságot már felfedeztem.
Első a két kapaszkodó hátulról, a másik meg a hátsó, ülés alatti sárvédő. A csávó leszedte, mert nem tetszett neki, és 3 nap alatt nem találta meg a garázsába.
Remélem meglesz neki. Ha nem, akkor valahonnan be kéne szereznem. Van így előre valami tippetek?
Nekem meg igazából a kényszer miatt kell majd újra épiteni a gépet. Sajna igy törötten a sarki pincsikutyus fütykösének sem kell a gép. Azt pedig mondanom sem kell, hogy nem csak a karácsonyomnak lőttek hanem az egész kibe baszott évnek. Fúúú annyira utálom 2009-et ááááá
Jaja az tuti. Mondjuk meg varom hogy mennyibe tudnanak szerezni alkatreszt de a karacsonyomnak mar most lottek De nem sajnalom mert tudom hogy kesobb kifog fizetodni...
Ahogy látom a télen a legtöbben a motorra locsoljuk a pénzt.
Az tuti apafej, es koszonom a segitokeszseged es a hozzaallasod...
Nem a te tk-s motorod ált Pappéknál?
Meglesz az új szár, nekem meg jövőre a 750-es újra. Mocskosul felverdessük a korpásba a fokozatokat az autópályán:)
Megjöttem a szerelőtől! A csúszószár és hozzá az alsó része a "csizma" is kellene fog! kormánycsapágy még a gyári és tökéletes szóval ez kizárva. Szóval marad a Becsúszószár! Egy kis ütődést kaphatott mert a villába gond nélkül csúszik de mégsem egyenes . és valószínű ez kezdte ki és itt szökött az olaj. A rugók is tökéletes állapotban vannak egyenesek semmi bajuk nincs. A szerelő azt mondta nagyon egybe van a gép látszik hogy vigyázva volt rá és törés nyomait sem fedezte fel rajta, de ezt ki kell cserélni nincs mese. Ja még annyit hogy a jó villaszárban volt 2.5dl olaj a rosszba még ennyi sem
haxnájja egésséggel és okosan
Vigyázz rá nagyon szép kis dög

Sok balesetmentes km-t
Megy a kókány vidéken!

Szilopityu.
Szeva!

Én is ZZR-ről ültem át anno az első 6-osomra. Tudom milyen érzés . Üdv a vegetáriánusok között.
Éljen az ifjú pár............izé ..........sok balesetmentes km-t kivánok nektek.
Köszönöm mindenkitől a jókívánságokat!
Üdv köztünk gumifákat és sokat egyben rendben!
Gratulálok,üdv a csapatban.Sok Balesetmentes kilométert .
gratu
Sok boldogságot!
Sziasztok!
Most már ZX-6-os tulaj lettem!
Épségben hazaértünk a balatonról!
Egy álom menni ezzel a géppel, és áá, már most imádom!
Egyelőre ezekkel a képekkel tudok szolgálni, de holnap csinálok nappali fényben is!
Kis részletek a gépről, 2002-es, 20500 km-ert futott óra, szerint, és nnnnaaaaggggyyyyyooooonnnn tetszik!
nekem meg van egy nemhasznált bőrdszekim óccsóé...valakinek?
En se tudom hogy most mi van :S Holnap megyek be a szervizbe es meglesem a sajat szememmel lehet megprobalok meg loni 1-2 kepet. Holnap szedik szet a kormanycsapagyat hogy az e a ludas ebbe a kattanas-csattanas szeru dologba.. De a rugorol 1 szot sem szolt vagy azt megsem nezte? A lenyeg hogy nem olcso buli lesz es csak lehet januar februarban fogom tudni cserelni addig pihi lesz ugyis teli almot fog aludni.

pereckiraly: Jo lenne mert mar ugy terveztem hogy jovore kiugrok szinte minden alkalommal a ringre erre tessek... itt van ez a gond amivel kuszkodok
olcsón adom vagy cserélem
Sziasztok Zöldek!

DanielAlves én ezt nem kajáznám meg!
Ez nem egy főtengely amibe belevág pár százezer után a szimering, ha nincs szétverve a szár kalapáccsal akkor nem lehet baja.
Ejj de jo lenne...