Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintetek?
http://totalbike.hu/magazin/2009/09/17/a_motoros_koran
_hal_es_meg_is_suketul/
A motor ott lesz a szerelonel amig nem lesz zsetonon...majd egy masfel het mulva allnak hozza addig csinaltak neki helyet... Szoval elegge szopoka helyzet all fel.
Köszönöm!
Mail címem az adatlapomom!
Várom jelentkezésed!
Persze!
Felveszem veled mailen a kapcsolatot és ott megtárgyaljuk a konzol adatait! Elérhetőséged?
Amúgy nektek nem csal egy kicsit a kilóméteróra?
Mert jöttem haza tegnap autópályán, és ami a kísérő kocsiban volt 130 km/h, az nálam 150!
Ez szerintetek normális?
Komolyan, megtennéd?
Nagyon megköszönném!
Daniel!

50km van köztünk,az nem vészes!Bár csak annyira lenne a H-ring!
Thx Crazy es en mindig jo vagyok Mindjart ra is lesek a cuccra
épp azért mert fasza anyag.monnyuk nekem az állandó 10000 feletti rezonancia tönkretette.ezért nincs rendszámom
igy nem megy.itten a száma:Item number: 360187466457
alex cbr behozza neked ha rendesen viselkedsz.csak postát kell fizetni ..minnyá keresem a linket.
Nem tudom,kib....ot jó ez a lemez!A munkám is ezen területen zajlik!A fémiparban vagyok!Elég erős,tartós lemez!Igaz még 900-1000km van benne,de eddig minden OK vele!
Egy linket dobsz nekem dobni. Azt megkoszonnem Erre gondolom vamot kell fizetni
danielalvás:169 dollár a béyen egy pár komplett teló.az kb 32000 huf.ennél olcsóbb megoldás kb nincs
há amiből csináltad a redszámtartót.a rozsdamentes lemezek magas széntartalmúak,törnek mint a picsa.gumialátétekkel rögzítsd
Estét!

Neked milyen fajta fokozatt kijelződ van ? Beakarok én is egyez szerezni mert néha 5-6ot keverem, csak még gondba vagyok hogyan szerelem fel. amúgy ennek van egy kis konzolja vagy tapadós a hátlapja ? Thx
Akkor en megsem szolalok Az orszag majdnem legkeletibb vegerol De az tuti hogy az elso kawa nap alkalmaval felmegyek a Ringre.Nagyon kivancsi vagyok az osszes zx-6r topicban feltunu emberkere
Melyik lemezre gondolsz crazy?
Nem tudom mi a francot csinálok rosszul vagy mi a hiba!Ma kerültem párat a városomban,erőteljes gyorsítások-fékezésekkel bemelegítettem a gumikat,de maga az aszfalt is volt vagy 25-28°Cos!
Nemrégen készült nálunk egy körforgalom új aszfalt meg minden,na mondom elég meleg már a gumi borítok benne egy nagyot,de a második kört abba kellett hagynom,mert akkorát csúszott az első gumim,hogy azt hittem ott fogok pihenni az aszfalton vagy a körforgalom övezte gödörben!
Mi a francért nem jön össze ez a dolog?
Tudom pályára kellene menni gyakorolni!Én mennék is de 150km-es körzetemben nincsen egy sem!
lazán rögzítsd mert elreped a felfüggesztésnél a lemez.tul vagyok már néhányon..
Én most készítettem az enyémre 1.5es rozsdamentes lemezből rendszám/irányjelző konzolt,ha esetleg érdekel és tetszene készíthetek neked is!
Én valami motorbontót vagy olyan egyéneket keresnék fel akik törött motorokat árusítanak! Esetleg nála rákérdeznék hátha eladja külön!
Köszi!
Igen, engem is az zavar, hogy a lábtartó mögött van, ahol a kedves utas le is rughatja.
Kapaszkodó terén van valami ötleted, hogy hol lehet?
Én is gratulálok a motorhoz és kívánok neked rengeteg balesetmentes kilométert!
Sztem,ha be akarod szerezni a két említett kiegészítőt én azt mondom,hogy csak a kapaszkodókat szerezd be,mert az ülésalatti burkolat (undertail) nagyon ízléses kis kiegészítő,de hát ízlések és pofonok!Én egy pofásabb rendszámtábla konzolt szereznék be ahol az irányjelzők is a rendszám mellett vannak és nem az utas lábtartója mögött!