Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Plexit lehet venni Gulyás Gabitól is, igaz a nagy buborékos, de tuti jó a szélvédelme. Az átlátszó, füstszinű, kopp fekete 13E, irridiumos 18E, a kék szinű nemtom mennyi.
THX srácok!
Még azt elfelejtettenm megkérdezni h sötétített plexit hol találok hozzá? V fújam le feketére?
Ricsi!
Szép a vas, grat hozzá és sok sok balesetmentes száguldást nektek!
Szia!
Ez miért 636? Lehet butaságot írok, de sztem ez ZX6R simán! Nézd át jól az idomok-lámpák füleit, hegesztési varratokat, hogy gyári-e. Mert biza sok turpisság van ilyen dolgokban!
Sziasztok!
Láttam, sokatoknak van ilyen ZX636-osa, úgy hogy ebben a topikban jelentkeznék be az új motorommal!
Szerdán hozom el, úgy hogy onnantól boldog 636-os tulaj leszek!
Egy két jó tanács miatt még a jövőhéten szerintem fordulok majd még hozzátok.
Első körben tudtok abban segíteni, hogy ha hozzám került, miket érdemes rajta átnézni, lecserélni?
Előre is köszi

Peeter
Használd egészséggel ezt a gyönyörűséget.Bár én a mai napig nem értem miért csúnya a rendszámtartója,nekem tetszik így ahogy van gyárilag,vannak más motorokon undorító rendszámtartók de szerintem ezen szép,dehát kinek a pap kinek a papné.
Ha egyszer plexit szeretnél venni akkor nézd meg ezt az oldalt szerintem jó áron vannak,máshol jóval 20Eft felett lehet plexit vásárolni,én is itt vettem az enyémet és király.


http://www.egediracing.hu/bion...
szívesen !
Heló
Nem, nem ismertem ezt az oldalt, köszi, hogy megmutattad.
Sziasztok!
Szkráccs!
Itt nézted már az első lámpát! Első Lámpi
Welcome on the board
Semennyire
03-04-es tulajoknak teszem fel a kérdést hogy a fényszóró búrája mennyire karcos a motoron?
Köszönöm szkrács
Mito nagyon jól választottál vigyázzatok egymásra, végre még egy 03-04 tulaj
értem ha van egy zsákkal kimaradva, majd beugrom érte, ha megyek fel deb-be
én itthon vettem rá a plekót, nemom ibéjen mennyi lehet most.
Szóval ilyen dolgok történnek felém! Jó lenne lecserélni 1-2 cuccot ahogy említetted a plexit is azt tuti az ebayről fogom rendelni. Csak hát mindenhez pénz,pénz,pénz és egy nagy halom pénre van szükségem
az fasza
máthé tomiéknál jó kezekben lesz
Majd csak jövő tavasszal valami szép feketére Korábban írtam hogy visszük a Yamaha Mátéhoz teló szimering cserére meg megmondják hogy mi az a kattanás/csattanás féle hang amikor hirtelen fékezek akár motor tolása közben...Így elsőre Crazy is meg a szerelő is a rugóra tippelt
és még fizetnek is érte jómegy

cseréld le a plexid, most nézem, dobj rá vmi fajinat
A törött ujjamat leszámítva a mi gyógyuló félben van minden okés! Ritkán vagyok a gép előtt ha vagyok akkor is csak a cégtől
Napot elveszett! miahézag? minden ok?
Ez majd csak olyan szép mint az enyém Gratula a géphez Mennyibe fájt a vége ha szabad tudni?
Hi! Szép, Grat hozzá!
merről és mennyibe sikerült, ha lehet tudni?
tartóra egy tipp:
Gratulálok nagyon szép gép
Sok balesetmentes km-t!
Én is gondolkozok a rendszámtartó cserén de eddig nem találtam használhatót
Sziasztok!
Vettem 1 2003-as zx 636-ost!
Le szeretném cserélni ezt a csúnya gyári rendszámtábla tartót!
Légyszives segítsetek!Küldjetek képeket!
THX
Am itt a motor nano király