Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

akko már ketten vagyunk...

majnem 2hete nem ültem motoron...kivagyok bakker
nem is igaz
má megin mindenki alszik...
Bocs nem a témához vág, de nem te voltál véletlenül ezen a héten kedden vagy szerdán Vácon este? Láttalak egykerózni meg beszélgettél volt ott egy yamaha is 46-os replicával?
RENDSZÁMOT TALÁLTUNK UTA-040 (Cserkeszőlő belterületén!) info: 20-238-0051; 20-423-2261 dobjátok körbe THX
A bal villabol mar elotte is konyezett az olaj... valoszinu hogy ok-okozat de meg semmi nem biztos....
Hogy tud az eltörni
Na kozben felhivtam a Yamaha Mate szerizet es kezsegesen alltak elebe a dolgoknak. hetfon tolom majd be. 6000ft lesz a szerviz meg ehhez jon meg a telo olaj. Azt mondta hogy ha a legdragabbat adja akkor is max egy 10k bol kijon Mert ugye a szimeringet mar megvettem. Remelem nem lesz semmi gond vele de o is azt mondta hogy valoszinu hogy a rugo lesz a ludas
Mennyiért?
úgy tudok=úgy tudom
NA ha ennyien a Yamahat mondjatok delutan ovatosba attolom a vasat.
Jajj a speedlinet inkább ne is mondjátok, tavasszal a másik hatoshoz, 1 hónapon keresztűl rendelték a telószimeringet. Aztán nem birtam tovább várni és visszakértem a pénzt. Rendeltem netről, 3 nap és meg is jött. Yamaha Matheékat én is szeretem, minden cuccomat tőlük vettem és roppant segitőkészek. És úgy tudok ők szervizelnek a legkevesebb óradijjal.
Még ma délelőtt jelentkezek, próbálom átszervezni a dolgaimat.
Jaja sajnos nem volt rá esélyen ez igy igaz.
500E-ért.
tRoli.
Mi van a holnappal?
Perecem nem tudom jön e.
Még nem hívott és nem írt.
Mindjárt felhívom a kis kötsögöt. Remélem alszik.
Mi az ára?
Most, hogy ráköltöttél X100000-et?

Mi lesz helyette?
Hat igy nehez leirnom...

crazyJoe: lajos.koves@hotmail.com ra dobsz egy mailt?
En ott inteztem a motorra a hitelt a speedlineba es mar ott elegem lett beloluk.Azt hiszem Bettikenek hivjak a csajt Amugy en is eddig minden ruhat es cumot a Yamaha Matenal vettem kint a Samosoni uton...Lehet eltolom oda a vasat...
rugóm van nekem is.gyári-hibátlan,párban.ha köll
Milyen kattanás?
Igen igen kattanas. Egy masik 636-os kawas srac is erre gondolt hogy a rugoval lesz gebasz. Fel is ajanlotta hogy neki van illetve lesz elado rugoja olcsoba.

Jelenseg: Pl amikor siman tolom es hirtelen az elso feket behuzom kattanas,csattanas szeru hang hallatszodik... De ugyanez a helyzet amikor katyuba tevedek ezeken a jo minosegu magyar utakaon...Szoval a gepet a het elejen ma le is tettem nem kinzom tovabb
Azért adod el, mert semmi esélye nem volt rá, hogy megszeresd.
Én úúúgy imádtam....

Annak a motornak lelke van. Egy igazi kis ribanc.

A mostanim teljesen lelketlen. Egy szörnyeteg! Maga az ÖRDÖG!O09]
szerintem eladó az enyém is -bár még nem döntöttem el véglegesen.ha igen,akkor forgalomba nem helyezhetően csak versenycélra illetve pályamotornak.
Szeva!

Én a helyedbe bevinném a Yamahába vagy esetleg Gyöngyösihez, bár neki mindig van munkája, arra tutira várni kell. Mindig a Yamahába járok vásárolni, a Speedlineba nem, az eladók stílusával nem vagyok megelégedve meg az a bolt is egy vicc, nincs semmi. A múltkor is felhívtam valamelyik szombaton, hogy van-e gyertyájuk. Erre azt mondja a csaj, hogy keddre rendelnek. Mentem is a Yamahába, levették a polcról és már hoztam is. Nem is értem, hogy működik még az a bolt ilyen üzletpolitikával.