Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szevasztok!
Tavalyi téma volt vhol, hogy igazából új olajjal kell elrakni a gépet, mert az oxidálodás lép fel a használt olaj miatt! Nemtom a pontos részleteket, de talán más is látta és emléxik rá jobban!
Én azt mondom,hogy meg kell nézni mennyire dzsuvás az oil de sztem se rakd el friss oillal majd kicseréled tavasszal ha nem vészes.

Sajna én is így teszek ,mert mire meg lesz a másik mocim addigra úgy is már szar lesz az idő .
Bitte!
És ezzel ki is merült a német tudásom!
Mindenféle képen!
Bár azon filóztam ma, hogy ha hazahoztam, akkor érdemes e erre a kis időre olajat cserélnem, hogy ki tudja mennyit tudom még használni idén. Mert annak se sok értelme van szerintem, hogy a friss olajjal rakjam el téli álmot aludni.
Hát az időjárás sajnos elég fos.
De ha ebben az évben nem akkor majd az új évben mindenképp sort kerítünk rá

Teli tankot és sok balesetmentes km-t
Lesz!
A debreceni Yamaha Máthé-tól rendeltem!
Képet róla
Nekem pénteken jött meg a F.Fabbri racing plekóm! Isteni ,jobban tereli a szelet mint a gyári ! 19400Huf-ba volt!
Az jó ,mert akkor téged foglak csesztetni,hogy mije van ....plekire gondoltam
Ezt a plexis srácot a héten meglesem vagyis lenézek hozzá!
Sajna csak ezek vannak neki: átlátszó, füst szinű, kék, irridiumos. Én zöldet szerettem volna, de az persze hogy nincs.
Ismerem én is ezt a plekis csávót kiváncsi leszek ha meglesz a másik áldozatom akkor színben hozzá illő pleki van-e neki.
Amúgy sztem jó cuccok lehetnek.
Jaja nekem is elállt, de tényleg jó plekó. Jó vastag, massziv és a 13E szerintem nem sok érte.
danke
Egyáltalán nem keserítesz el!
Nekem is nagyoon tetszik! Főleg így "kawazöldbe"
Köszi az olajtippet! Fuchs-ból van még egy cserére valóm, szerintem azt belerakom, és ha azzal nem muzsikál szépen, akkor kipróbálom a Te javaslatodat!
Kedden teszek fel képet róla, amint hazaértünk!
Csókolom zőőd véérű bácsik és néni

Peeter légy üdvözölve eme jólelkű,jószívű zőőőőőd vééérűűű társaságben.
A mocidról csak annyit és ne érts félre nem akarlak elkeseríteni de baaazzziiirrraasszzzééépppeeegggyyydddöööggg

Oi
lt én személy szerint Motul 7100 10W40 -et ajánlom,mert halkabb lesz és tuti hogy a váltó finoman és precízen fog működni. Legalább is nálam így volt van .

Ez ottan: Ninja ZX-6R 636, 14.27 Mb-s és valami "csulok" a feltöltője.
Nagyon szívesen!
Pesti vagyok, de ha még jobb idő lesz a szezonba, akkor mehetünk.
Úh, de már most bizsereg a lábam, hogy kedden hazahozom Balatonról.
ez héberül van...nemááááá
nem mondod...
a központi agyra kell csatlakozni szájjal.lelkesen
és honnan tölthető le a német verzió?
Fordítással nem foglalkozok! Meg amúgy se beszélek ilyen távoli nyelveket!
Így van

Merre lax? egyszer gurulhatnánk egy párosat a dögökkel