Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szkráccsra gondoltam.
Nevet változtattál?
Ez meg kicsoda ?
Dehogy bántottál meg. Hát a superlotty gyárilag kopasz igy az másabb. De ez mivel nem igy jött ki a gyárból, nem is igazán tetszik igy. Jaja nagyon boldog voltam mikor elhozták Zoliék a mocit, de mennyire.
Bocsi szkráccs ha ezzel a kérdésemmel megbántottalak.
Én azért emlékszem még amikor beszéltél a Muja mociáról odavoltál az örömtől,hogy a tied lessz nem? akkor azért nem kell a moci,mert nem tetszik csupaszon és a szupirotyi meg tetszik csupaszon?
Nem akarlak semmire rábeszélni saját döntésed de sztem ott belül magadba tudod,hogy nekem van igazam sztem.
Áááá srácok én a bal lábamban törött lábközépcsontokkal motoroztam!Úgy gondoltam,hogy majd mindig csak a jobb lábam teszem le megálláskor és nem lesz gond,de átbillent a moci egy megálláskor a bal oldalára és ekkor történt a probléma!A törött lábfejemmel nem bírtam meg a mocit jelzem majd besz.artam a fájdalomtól és elborultam szépen finoman próbáltam leengedni!
Következménye,beledagadt a lábam a cipőmbe melyet nem bítam levenni segítség nélkül,így az erőltetéstől + 3 hét táppénz lett és egy újabb csont mely megrepedt az épek közül!Motorozni sem kellett ez idő alatt,de mint utas azért vitettem magam az öcskössel!
sziasztok
Heló
Jaja csak az SM mellett döntöttem, már a mostani hatos helyett is az volt tervbe, de nem volt választék, én meg nagyon türelmetlen vagyok és igy vettem hát meg Zolitól végül a kawát. Ja egyébként valahogy egyik gixeres haverom is bele buzúlt a superlotyókba, már árulja is a gixit, pedig tavasszal vette.
Semmiféle félelem nincs bennem. Nagyon szivesen megyek vele bármikor.
Azért adom el, mert kopaszon nem tetszik és mire helyre állitom eredetire, az kb jövő év május. És mi van ha jövő nyáron megin akad egy olyan helyzet, hogy lezúzom? Nem pálya nekem hogy félévet gyűjtögessek mire megin kész az egész. Egy SM meg hát eleve kopasz, kevesebb sérülékeny dolog van rajta.
Így van! Dobd össze és pattanj rá vissza.
Amikor én elnyaltam, pedig sokkal kisebbet estem mint te bevallom én is kerültem a motorozást. Kb. 1 hétig aztán csak vissza kelett ülni rá és elmúlott a fosás

Tudod amibe nem halsz bele az megerősít
Sziasztok! Szia Szkráccs!
Ez jó hír,hogy jobban vagy,örülök/örülünk neki!
SuperMoto ?! Csak e mellett döntöttél? A döntés a tied,neked kell eldönteni mi a legjobb számodra! Az biztos,hogy megnézem a SuperMoto-dat,de ha marad a jelenlegi azt is meg fogom tekinteni!
szkráccs sztem hülyeséget csinálsz.Azért mert elnyaltál nem kell egyből a mocit eladni én már csak tudom . Dobd össze jövő tavaszra annyira amennyire a pénztárcád bírja aztán letsGo pajti.
Nem vagyok agykurkász de szerintem te azért adod el a mocit ,mert félsz tőle de ha nem akkor bocs ez az én véleményem Ne ahgyd,hogy legyözzön.
Köszike én is egyre jobban vagyok már motorozgatok de még nem az igazi Ez majd talán jövő tavasszal lesz az igazi
Heló
Én már jobban vagyok, már csak kicsit dagad a bokám és majdnem tökéletesen hajlik. kb egy hét még és olyan lesz mint régen. 500E-ért adom a jelenlegi állapotában, maga a motorozható alap rendben csak a ruha kell rá. Azért adom el mert supermotot veszek.
Szasztok

Daniel köszi de ezt a picsa már vagy egy hónapja megcsinálhatta volna.
szkraccs eladod a vasaz? mennyiért? és miért?

Ja és jobban vagytok már ?
Nekem is van egy tervem egy kis festés de remélem hétfőn nem mondanak eget verő árat a szervizesek a teló szimering cserére és remélem hogy az a baja és nem a kormánycsapágy
hát...senki nem tudja még csak a srác...majd ha kész lesz dobok fel képeket csak annyit h baszutt brutálul fog kinézni
...és mi a mostani project? Vagy nagyon titkos?
akármit megcsinál a srác...én vittem neki egy mintát amit előtte megrajzoltam,annyit mondott....hova szeretnéd és mekkorába én még nem hallottam tőle olyat h nem tudom megcsinálni
airbrush?mesélj csak róla?
nah vagyok!
picit zavar, hogy nincs visszapillantó, de ki nézz vissza , van jogsi és az a lényeg
majd még lesz rá 1 hasidom és festés minden zöldre!
Egyelőre még igy törötten árulom, aztán ha nem kel el akkor tavasszal kénytelen leszek megcsináltatni, most még biztos nem, mert pénzem sincs rá. De azért köszi.
halii!

most csináltatom az idomokat a mocimon.ha valakit érdekel egy igényes és jó áron dolgozó műanyagos(nekem a gombákat is ő csinálja meg az airbrusht,télleg nagyon ügyes a srác)ott az adatlapomon a telószámom...rezegjen

szkráccs?neked?
Azért ennyire hülye fakabát nem létezik, hogy bevegye. De jó szöveg, tetszik.