Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kattanás? eltört a villában a rugo.....szerintem
Mennyiért árulod?
Ismerek olyant akit elengedte.
Mármint, rendőrt.

Nem hülye, csak rendes.
Az tényleg nem valami fasza. Reméljük ott körül lesz ahogy Joe is irta.
Csak erted az a baj hogy odavittuk es rakerdeztunk hogy mi a tokom ez kattanas... valasz hat nem tudjuk de majd hetfon vigyem be szetszedik es majd mondanak 1 arat... mondom ez fasza..semmi konkretum... Igy is szukosen avgyok a qrva tappenz miatt es meg ez is...
Én asszem tavaly tavasszal kérdeztem tőlük és mintha 4000ft/órát mondtak volna úgy emléxem.
Koszike az infot.... Legalabb nagyjabol tudom, hogy mire szamithatok... ...es remelem ez lesz a gond nem pedig a kormanycsapagy
áltlában olyan 12 ezer körül van ez a mutatvány.
Valaki megtudja mondani hogy mennyi lesz kb a szervizdija vagy milyen oradijjal vannak a debreceni speedlineba a szervizesek? Teleszkop szimering illetve teleszkop olaj csere lenne hetfon de basznak valaszolni hogy mennyibe faj majd a dolog vege mert elore nem tudjak meg megkozelitoleg sem... Minden cucc megvan veve csak kikellene cserelni...
Hát végül is csak környéken használnám, nem túramotornak tervezem.
Ha nem pályára vagy városba veszed a supermotot akkor sztem ne is vegyél...
Ja én is zúzdázok cső váz és mocis álmokat.
Na elteszem magam holnapra. Csápá jó éjt.
Hát akkor hívd fel oszt mond neki,hogy baj lesz nagy baj ha nem megy .
Jaja úgy is volt/van hogy személyesen is megnézi majd a dolgokat, de valahogy még nem talált ide.
Mivel hogy azt mondod, hogy nagyon érti a dolgát sztem megoldja majd. De azért nem ártana ha látná a cuccot és személyesen beszélnél vele és neki is el tudnád mondani, hogy miért is aggodsz.
Nem mondható bénának, mert Gabi 750-es gixerének a fejidomját 2 törött fejidomból összesen 26 darabból legózta össze. Fényezés után meg sem lehetett mondani hány darabos a puzzle izé fejidom. Csak itt nekem még az a para, hogy az a műanyag cucc nem fog becsöppenni a foncsorhoz? Mert ott van pár milliméteres lyuk amit végülis a ragaccsal kéne úgymond "eltömiteni"
Ha jól látom akkor 1 fűl és a lámpa tetején lévő műanyag tört el.
Ha nem béna és kezdő a srác sztem akkor nem lehet gáz belőle de mondom sztem.
Nó problem.
Ilyen a lampinyonom, haver azt mondta hogy a műanyagos spanja sok csumizzal megtudja csinálni. Csak nagyon kókányra meg nem akarom.
Basszus azt hittem a hátsó kell ....bocsi
Valahol láttam de nem tudom most hol kb 12 -15000ft-ért.
Nézd meg itt www.tutilampa.extra.hu
vagy Vatera ott is szokott lenni aránylag olcsón vagymég bontóba.
A képesmotoron néztem egyet nem rég, igaz az 2002-eshez való 75E-ért. Remélem azért van olcsóbban is.
Nem, csak itt van haver és irkál ide oda és nincs kedvem kibe lépegetni irok ezzel most. Ja amugy szerintetek egy komplett lámpa mennyibe kerűlhet? Ha mégis úgy alakúl a dolog hogy fel lesz újitva a gép mert nem veszik meg akkor azt is vennem kell, mert kis búra darab is kitört a műanyaggal együtt.