Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azt kell mondani, hogy kinyúlt érte valaki az autóból és letörte.
Így közlekedsz vele visszapillantó nélkül? Rendőr nem fog megbüntetni érte?
Hűűű...de szép motor!
ha most hétvégén láttok egy állatot száguldozni kék Kawasaki Ninjával Pécs, Orfű és Komló környékén, akkor az én leszek. Nyaralás time
arra megéri
Melózunk a benzinrevalóra
Nagyon szuper kis vas!

Ahogy LieBiNG is ajánlotta majd idővel egyenes kormányt szerezz be hozzá
Holnap délelőttös vagyok!

A héten délután valamikor összeugorhatnánk ha gondolod! Régi 4es és lövünk 1-2 képet!
Enyém is ilyen lesz, csak még tervbe van hozzá két irányjelzős visszapillantó. Meg még faridomot is vennem kell, mert a mostaninak fele nem lett meg.
egyenes kormányt tegyél rá!
Nem lett instabil kicsit?
Sziasztok!
isméth van a seggem alatt vas, bár még kell neki pici zöld festék, meg egy hasidom!
annyira lehet vele kerózni így, hogy csuda!
de azért ti ne bontsátok le!
Ma jössz a lovardába?
Na végre valami jó hír! Drukkolok vagyis drukkolunk...
Jó estét kívánok minden egyes zőőőd véérünek.

Új fejlemények vannak a mocival kapcsolatba.
A csaj azt mondta,hogy elég a 2db gyári kulcs nem kell gyújtáskapcsolót cserélni hál istennek ja és kell a számla is hozzá.
Csak az a baj,hogy Hollandiába van ilyen kulcs és kb 2-2fél hét múlva jön meg.
Egy kicsit beparáztattam a csajszit oly módon,hogy ismerőssel felhívattam a főnökét aztán egyből csak a kulcs kell semmi más érdekes nem?

Hát Daniel a kiszemelt mocit még nem láttam gondoltam majd ha ez elment a háztól majd akkor.......... már alig várom hogy láthassam már élőben és pihenjen a seggem az ülésén .

Gozsi elekrola636nak van igaza nem biztosak abban,hogy nem lopott-e vagy valami ilyesmit hadováltak pfff

Cserjani igazad van csak ezt nem ártott volna a csajnak is közölnie nem? ,mert én még sosem adtam el így semmit és tudatlan vagyok ilyen téren ezt tudta a csaj is ,mert mondtam neki.
De nincs gáz a Kawánál rendeltettem gyáriakat 2500 vagy 2700 ft ért már nem tudom pontosan.

Egy tuti mégpedig az,hogy a másik moci hitelét ha Erstés átviszem máshová az biztos.
Valami problémád van?Zavar?Neked szólt?Nem,akkor meg...
THx, Break!

Jó a srác telefonszámának vége Könnyen megjegyezhető.
Break!
Csak álmodod! Nem olyan gáz a fórum mostanában , na majd tavasszal visszanézek, hátha...
Szerintem Muja is az én ismerősöm hívta, mert nekem is ez a fószer hozza és ugyan az ár fillérre ugyan az: 70/302-3636
Te most tényleg leírtad a fórumra hogy milyen szépen mostad le a motorod?
egyszer csináltattam én is és egy nagy sz@r lett,annyi esze volt a csókának hogy a kinyúlt és szakadt bowdent mérte le és csinált másikat helyette
Én is olajcsere előtt állok. Átdobnád mélbe a számot? Kösz!
krroli@freemail.hu
Nem.
Pereckirály adott egy számot.
Elég occcsón sikerült hozzájutni.
A másik, hogy a bontósról nem tudhatod milyen állapotban van.
Nem mindegy, hogy 5000-szer vagy 560000000X volt behúzva.
Netről rendelted?