Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ezt per momentán meg nem mondom mert nekem Öhlins van benne ugy kaptam készen.De keresd Kutyát az LFP-ben ő készséggel segít a legjobb tudással és ad is olajat.
Semmi támpont?
Há mi van veletek kihatatok vagy mi van má.? , , , , ,
Szasztok

Ha nem baj hozzá szolnék az oil témához. Én is Motul 7100 10W40-et használtam de kipróbáltam egy úgynevezett Igol Racing Syntetic -et de be kell vallanom egy nagy határ sz.r. Azt tapasztaltam,hogy a váltó nem pontos 1 után akár hogy váltok 90%-ban üresbe nyomom és azért gyorsittáskor egy pöttyet kínos sztem és a tobbi sebességet is nehezebben veszi a Motulnál ilyen sosem volt mindig pontossan bepattant a helyére.
Öszegezve sztem ilyet eggyikőtök se vegyen,mert szart sem ér.
áhh...büdös gecik ezek...legközelebb ha véletlenül ilyen lesz egyből rendőrt hívok még ha egy karcolás se lesz rajta...vagy szájbarúgom az ilyen kis buzikat

jah...a csávónak TIR biztosítója volt,ami már AIM Insurance...elég nagy háttérrel rendelkező biztosító,van egy egész irodájuk a népligetnél azt csókolom
Villaolajat ki milyet használ? Holnap vennem kell..
Pont tégedet akartalak javasolni az embernek.

Nem fizet a biztosító?
Itt van CrazyJoe!
mivan vótak nálad oknyomozóriporterek oszt belekergettek a hülyeségbe? erre lehet nagyon de nagyoncsúnyán megbüfögtetni a biztosítót,az ilyen vádaskodásra...
Amikor azt írom hogy jó erre gondolok ,és nem úgy írom hogy a hasamra ütök mindenki tudja miért jó egy olaj és miért nem, gondoltam nem részletezem az alapokat...
Végre! Egy a fórum címéhez szorosan kapcsolódó hsz és ráadásul nem csak 1 sor. Ez igen!
ma inkább ne szóljál be
Az már egyértelmű, hogy ki a chatGIRL
írtam...pont most ki az a chatboy?
Ez melyik biztosító?
Ipone van a motorban egyből megtalálom az üreset ,nem akad a váltó, nem dobja ki a sebességet, nem füstöl, szépen egyenletesen halkan jár, 3 haver motorjában ez van abból 2 only pálya és minden klappolt eddig, ezért mertem megjegyezni ,hogy szerintem ez nem lenne rossz választás. A Repsol pont nem jó példa, mert arra meg írtátok sokan hogy nem annyira jó meg hangos tőle a blokk stb, szóval arra nem írtam volna hogy az jó. Ha kötekedhetnék vagy vedd be a gyógyszert, de most ne fejjel lefelé és vezesd le az asszonyon a feszültséget ne rajtam... Csók
Hej!
Muja nem vegyen repsolt!..pfejjj....
MSN kiscsávó, MSN! Ott nyomjad! Egy értelmes hozzászólásod sincs! Ha azt irja be valaki, hogy Repsolt vegyen Muja, akkor jött volna az elektrola636 beírás, hogy " A Repsol az király olaj "
Örüljél az 5 évednek, ha meg már 1 napja nem írt senki semmit akkor mért ne lehetne beszélgetni nehezedre esik az olvasás?
Én a gumival vagyok így!
Ezért veszek vágott slick-et.

Az olajon meg én sem spórolok.
Minden 5000 után csere, szűrővel együtt.
Ha azt tenném vennék bele 2000-ért actevo-t.
Én elég sokat mátrázom, de úgy gondolom, hogy az olaj az utolsó dolog amin spórolok egy motornál!
Na megjött már a chatboy is. A 20 éves motoros tapasztalatával
Az enyémbe MOTUL 5100 10W40 van. De a következő 7100 lesz valószínűleg.
Jó az Ipone
TRUTYÍÍÍ!
Akkó tudod mit?
A trutyipon az jobb, de nem kell.