Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Napi fél zsömle?
Na végre a fulladozás probléma megoldva. Valószinűleg csak összefolyt a karbikban a benzin és ez volt a gond. Egyszerűen csak elzártam a csapot, megvártam mig az egész rendszerből leürül a benya és leáll magától a motor. Aztán csapot rányitottam, pár másodperc kellett mire visszatöltődött és azóta megint szépen veszi a lapot.

El sem hinnétek milyen rengeteget eszek.
Hali!
A gumi nyomással kapcsolatban tapasztalat, nekem elöl 2,5 hátul 2,9.
Mikor hátul kisebb a nyomi, engem kanyarban döntésnél belök a kanyar ívéről középre. Beszabehu, akkor tudom kicsi a nyomás.
De inkább nem várom meg, hogy a motor jelezze.
Pályára 03-05 -el kevesebbet javasolnak.
Nekem van egy 600 oldalas service maualom
Ird meg az email címed!
43kg?Hát nem eszel nem iszol csak a motor .
Pityu írtam, hogy annyi a gyárija, azzal nem kell foglalkozni, csak ha túrázgacc 2 személlyel! Azzal kanyarodni is veszélyes, ehhez nem értek, de szerintem lassabban is melexik, ill. 2,9S nyomással nem mernék már üzemmeleg gumival se nyelezni 2S-be' !
Pl. +kérdezed 1 Kawalszki Saloon-ba, de az én véleményem, hogy kb. semmit sem ér.... Magyarul + úgy sincs benne 1 büdös szó se.....
43? Egyél már te ne csak a benzinre költs
Elől 2.2 hátul 2.5 nekem is. Igaz már soxor fontolgattam hátra kevesebb kéne, mert az első két sebességben ha nyélgázt adok neki elkapar. Bár ennek lehet oka a 43kg-os testsúlyom is.
zsííír...még ilyen színbe nem is láttam 636ot,sok sikert hozzá!
Jaaaa mostmar vagom melyik motort nezted ki.. De jo lenne ha megvenned es akkor osszejonne egy joo kis zsintalakozo es ebbe crazy lenne a kakuktojas
Találtam a könyvben gumi nyomást de előre hátra nem sok ez egy kicsit? ha jól látom az első 2,5bar a hátsó meg 2,9bar lenne?
Itt a letöltő link,a free usere kell kattintani visszaszámol és a downloadra kattintassz és már tölti is.


http://rapidshare.com/files/27...
Okés
de csak ha az időd engedi,okés?
Oké jó éjt belinkelem ide hozzá adom válasznak és holnap úgy is kapsz értesítést,az owners manualt meg majd keresem tovább.
nekem muszáj mennem aludni holnap hosszúra nyúlik a napom...jóéjt és kösszencs
tökéletes danke schön
owners manualt még nem találtam de egy két hasznosat igen,feltöltöm valami tárhelyre és belinkelem ide ha úgy jó
dehogynem
service manual nem érdekel?
ugyan szeretek segíteni az embereknek
köcccike de ari vagyol
az enyém angol nyelvű de már nézem neked a neten hátha van
55kg vagyok