Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali skacok na most délután kúrva jó idő volt,és piszok jót motoroztam,ma kellet volna a hungaroringen lenni,piszokul éreztem a gépet,pont jó volt a hőmérséklet nem szakadt rólam a víz,szóval élveztem nagyon.
ha megtehetném akkor megtartanám mert nagyon szeretem, jó kis motor de sajnos pályára nem való emiatt kell lecserélnem, ugyanis inkább eljárok pályára
Kint voltam ma sz SRT-s srácokkal a régi 4es főút lezárt szakaszán! Nagyon jó volt.Gondoltam feltolok néhány képet. A többit meg még várom!

Amúgy korábban említettem hogy a bal telószárból folyt az olaj. Holnap viszem a kawasaki szervízbe mert már fékezésnél is kattan 1et..elég csúnya hangja van... vagy amikor eszeveszett kigyorsítok! Ez lehet ennek az oka?
Én a helyedben nem cserélmém el
A rossz idő még kicsit odéb van most csak gyengélkedik egy kicsit,de lessz még itt olyan hogy lerohad a gatyánk ,Na meg legalább most nem folyik patakokban az emberről a víz.Volt már olyan nyár mikor az ember fázott.
Szép napot
Ma nagyon király idő van egy gurulásra nem?
Tegnap mentünk egy kört egy jó barátommal Keszthely és Siófok között, meg ma csináltam egy képet az én kis városom egyik legszebb részén, bár a moci elég rosszul látszik
Siófok, és Fonyód:
napot ződek!

nemsokára meg kell ejteni az utolsó gurulásokat...tegnap reggel majdnem megfagytam bazzeg,ami már nem jó jel.
de legalább nemsokára elkezdem átfaragni a kis hatost ,marha keményen fog kinézni
nekem se sűrgős, egyenlőre hírdetem, aztán a tavaszra majd lesz vmi de nagyon úgy néz ki lecserélem speedre
Szeva Jani!
Én is ezen töröm a fejem, már voltam is Cegléden egyezkedni a kawásokkal de nem volt valami kedvező az ajánlatuk, így hát várok.
ezt nem mertem leírni
ide húz a szived mi? teee teee teeeee
újra belém szállt a speed őrület
mééé,mi bajod azzal a cuki kis orangeval? majdnem olyat vettem magamnak
esetleg ha vki le szeretné cseréni a zx6cserebereát egy z750re
Jó reggelty!
még 2 nap és kész a festés, de fejidom még nincs sajna! a lényeg, hogy menjen!
örülhet a nép ismét Miskolcon!
sziaaaaa breeeeki
kösz.
annyi
Üdvözlöm Chatország lakóit!
Többiekhez is intézném egy technikai jellegű kérdésem. 05-06-os 636-hoz kellene a gyári gyűrűszám az első telónál. Tehát a telók végén mennyi gyűrűnek kell látszania? Nekem 3 és fél van. Esetleg vki akinek service manual birtokában van?
hát ti meg hol bujdostatok,skacok?
Kizart
Nem is
nem aludni