Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ott nincs de néztem az ülés alatt meg a láncvédőn,és semmi
Jójestét kívánok

Danile Ő lenne a következő ha addigra nem viszik el legalább is remélem,mert akkor irgum burgum lesz .
/www.hasznaltauto.hu/3075471_kawasaki_zx6r_2004


szkráccs jobbulást remélem hamar helyre jössz.

Pityu én két személyezem sokat ezért elöl 2.0 hátúl 2.5 bar nyomáson van a gumma. Nekem személy szerint ez vált be de ahogy a többiek is mondják sokféleképpen lehet próbálgasd a variációkat sok sikert .
valami kiskönyvet kaptam,olaszt...,de időm nem volt már belelapozni...
Itt van a kiskönyvem vadmokus megnézem neked a neten hogy lehet e szerezni
Ha nem kaptál az előző tulajtól szerintem az bukó, de neten tuti fent van.
szóval neked elől 2,2 hátúl 2,5 és úgy jó?én is hasonló értékre állítottam ma,de már pontosan nem tudom
Te annyira fújod ami a lengővillára van írva?
nekem honnan lehetne olyan könyvecském?
Bocsánat, még jó, hogy utánanéztem, azt gondoltam a MEgaPAscal az = a BAR-ral (buszokról derengett, de rosszul MlékeztM)), de az MPA helyett 0,3 0,4 Barral tegyél előre kevesebbet......
Helyesbítés : 1 BAR = 0,1 MPA
Ahogy elnézem nem nyomhatsz túl sokat szal ilyen 2,7 Bar-t nem ajánlanék
A lengővillán nincs véletlenül egy matrica ami eligazít?
értem,megnézem a könyvet mit ír egy személyes beállításhoz
kaptam a motorhoz
Indi becs szó
Én a 2,3 hátra 2,0; 2,1 előre szeretem utcára
nemááááá
Nekem a gyári 2,5 ; 2,9 ehelyett van most bennük 2,2 ; 2,5 de pl. a "szerpentin zsiványok" errefelé nem nagyon fújkálják 2 ; 2,2 fölé... :)
Gumitól is nagyon függ, vannak fajin pályagumák, amiket 1,4 re fújnak :) Próbálgasd, de előre elvileg mindig 0,3-4 MPA -val kevesebb kéne (elv.)
Adják a motor mellé
Ha azt akarod hogy tapadjon kevés kell bele ez relatív függ a súlyodtól a gumitól stb így hamarabb fogy el majd a gumád, de ha nem kell a tapadás mert nem borogatod vagy nehéz vagy vagy akár sokat 2 személyezel érdemes többet belefújni én azt mondom próbálj ki pár értéket és majd meglátod melyik lesz neked a legjobb, de a 2,7-et nem javasolnám hátra
neked honnan van olyan kiskönyved?
Na akkor most milyen guminyomás legyen,megpróbálom megkeresni a kiskönyvét a gépnek
vagy éppenhogy csak erre
Van net eleresem mondjuk nem eppen erre kellene hasznalni
és melóban a neten lógsz? ha szabad ilyet?!
Nem nem. Hatar utca