Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Németországban nem működik az msn ... és nem csak nekem
na hideg gumin állítottam a nyomáson,előre 2,2 hátúlra 2,3 és lám csodát frankó lett,így jó a visszajelzés is meg jó kanyarban is.
2,2 és 2,3?És jó úgy?
Nekem jelenleg is ennyi!

Sziasztok Srácok!
Lehet guminyomásban kipróbálom az előre 2,2,hátúlra meg 2,2 vagy 2,3 és majd meglátjuk.
én is azt küldtem át vadmókuskának a 600 oldalast.
szívesen
a lábtartókonzolt meg lett hegesztve, az oldaltámasz meg kapott új menetet a vázba..egyenlőre ennyi.az idomok meg a kuplungkar még mindig olyan
Nem tetszik a srác, de igaza van. .
Akkor meg csináltatni kellene egy Kawa OFF témát! Ja és relax
Srácot! Ne offoljátok már a topoicot. Menjetek a Z750 fórumba inkább, azt már sikerült szét offolni
Kérsz egy banántot vagy kérsz egy banánt? Mert van aki az első variációt használja. De itt.....csak egy lehet a jó a győztes a....
Hemihe?
És mi a helyzet a banántottal?
Hupsz mind a kettő helyes nem szóltam azt is csak halkan
*rizset
Szoktam azt is sokat pl imádom a tejberizst, azt gyakran eszek. No de reggelire nem ehetek rizst. Hát mi vagyok én valami Japán csoda?
Jújj de rohadt faszszopók. Egyébként a moci helyre lett már hozva? Ha igen mennyibe fájt cakk pakk?
nézd meg areg lapon az msn cimem, arra irhatsz
Gondolom az angol nyelvű

szkrács: Egyél sok rizst abba van a sok szinhidrát Elkell felejteni a kiflit!
na...ződek...
egy büdös kibaszott forintot nem fizet a biztosító

és még állítólag örüljek h nem jelentettek fel biztosítási csalásért,mert ez csak biztos egy "megrendezett szivességbetétlapos " dolog volt

hogy basszák telibe magukat
lökjed ide te a mail cíímed,aztán majd visszajelzek az enyémről .. de összecsomagolva küldjed ám,mert behal a postafiókom
köszike
Ne viccelj már reggelire bemegy 5 zsömle+hozzávaló meg fél liter tej vagy kakaó. Ha csak kifli van abból 7-et tolok be. Általában ez a reggeli mennyiség.