Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Megrendeltem az olajat,Fuchs 10w40 Racing lesz.14-15 ruppómba lesz kiszállítással együtt .
Mielőbbi jobbulást ne mászkálj annyit.bár gondolom nehéz...
Kurva nyulak
Na valószÍnű megvan a hiba forrása, miért fuldoklik a moci. Valami van a benzinpumpával, mert rettentő kattogó hangot ad ki. Holnap tüzetesen megnézem, már nagyon fáj a bokám, nincs kedvem piszmogni vele.
tutilampa.extra.hu itt is van ilyen nem kell e-bayre menni
szia emu! Na ez jó hír ha nem kellene hozzá relét vennem! Lehet jövőhónapba beújítok 1 ilyet! Mellesleg valakinek nem kell egy hátsó lámpa? Az ebay-en nézegettem hátsó lámpákat amikbe belevan integrálva az index...
Az a lényeg, hogy lassan célba érsz ...és pontosan milyen és melyik motor lesz az új szerelmed. Akitől én vettem a motort az is megsiratta Már ki volt fizetve meg minden de alig akarta ideadni. Nagyon a szívéhez nőtt!
ez de kemény ... kirúgom az artériádat a szívedből...teeeeeeee

http://videa.hu/videok/felnot
t...
nekem gyári relével van fent semmit nem kellett cserélni......
jó reggelt mindenkinek

Skacok mi a tököm van ezzel a topical éjfél körül behalt az istenért sem tudtam írni. Talán nem ártana egy kis karbantartás.

Hát Daniel mit mondjak ha minden igaz akkor jövő hét kedden ha a ügyintéző picsa is úgy akarja akkor viszi a srác a mocit. sztem lesz majd egy kis sírás rívás me hát szeretem ezt a rohadékot .
Aztán mehetek a másikért remélem
Tompazöld? Ne hülyéskedj már.
Topmazöld?
Jaja ezekhez külön relé kell sajnos.
LEDes indexeket hasznal valaki? A nagyvas.hu oldalon kineztem magamnak 1 indexet csak gondoltam megkerdezem hatha van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban.

illetve ezt irtak hozza.
Hagyományos indexrelével nem használható, a kínáltunkba szereplő IEL01 v. IEL02 index elektronika használatát javasoljuk! Szoval akkor ehhez meg vennem kell egy kis elektronyikat
Predivel találkoztam. 24-én majd megyek.
Maga hol a retekben jár, hogy olyan ritkán látni? Na nem mintha nem lennék el nélküled, csak érdeklősöm.
Koszonom szepen. Hetvegen lovunk meg par kepet egy fotos haverral azok lesznek majd szep kepek.

Neked hogy all a motor biznisz?
Szasztok skacok és természetesen kisasszony
Daniel olyan olyan olyan izé vagy mé kell ilyeneket feltölteni , , , , , mond meg mééééééér ?

Gyönyörű vas vazze , ,
Madzsar orszagon vagyunk mit varsz?

Szia szkráccs.Sajnos en nem tudok neked segiteni...

Mellesleg ma reggel 6ig dolgozok 12 ora powa
Valami olyasmi eredetű szavakból álló irományt, amely egy lehetőség szerinti kulcs a probléma megoldásának irányába.
Mikor kezdtem még akármilyen motorod is volt 4000Ft-ot kellet fizetni.