Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én nem bírnák hosszú távot végig űlni a gépemen,de a gsxr kicsit kényelmesebb mint az én gépem
Hát igen kinek a pap kinek a papné én a 2 részest szeretem jobban.
én 1 részest vettem mert első ruhám is olyan volt aztán ehhez szoktam hozzá. Meg én túrázni nem járok ha megyek vmerre akkor hosszú táv és azt végig ülöm. Max megállok 30percre :D pályán meg ez jó mert ott se pihizek. Meg én nagyobb védelmet adok neki pedig nincs de jobban bízzok benne :DDD
Nekem hál isten 2 részes ruhám van,csak az a kár hogy az aláöltözőmnek csak az alsó része van még meg,mert állítólag jövőhéten lessz meg a felsőrész az én méretemben,de legalább alúlról addig sem izzadok meg a térdemnél nem gyűrődik meg a ruha belseje,mert attól is tud ám kényelmetlen lenni.
Nekem is van maszkom,de én sem használom mert így ís szűk a sisak arra meg alig bírom rávenni a sisakot
hát van van de nem mert nagoyn szar a sisakom ... majd ha tudok venni újat akkor onnantól igen. ennek meg már mind1 ....
ja hát egy boxert én is szoktam venni még de mást nem.
Hát utána már én elvagyok mert nem izzadok bele. Azt megutálom mikor az 1részes ruhából kibújnak és a kéz részét meg húzzák a földön ....
Sisak maszkot használsz?
Hát én majd boxer alsót veszek alá lehet hogy azon a részen nem lessz száz százalékos,de akkor te is azt mondod hogy jó,akkor így lehet el leszek egész délután bőrruciban
Nekem is van aláöltözös ruhám. Elején még a lakásban vagy aztán kimész szakad rólam a víz. De aztán motorozáskor meg kurva jó. Főleg mikor itthon kell vetkőzni. Csak úgy csúszanok ki a ruhából. Sehol se tapad rám. Amit meg alá veszek kiszoktam öblíteni aztán kész. Marha sokat jelent meg ténylegesen elvezeti a vízet. Tnap is Hring után a vádlim tiszta víz volt.
Én vettem egy aláöltözőt de sajna csak az alja van meg még a felsejét később veszem mert nem volt az én méretemben,állítólag ez elvezeti a nedvességet,a motor tesztelők meg versenyzők is szokták használni.Legalább alulról száraz maradok.De lehet én sem viszek csak magamat.
persze ha öltöszködni fogsz........de én nem tudom olyan könyen le-fel venni a nadrágot!
én elszoktam lenni mert akkor öltözésvetközéssel töltöd a délutánt.hozzá inkább 3 polot hogy mindig szárazban motorozz
szerintetek a szünetre érdemes vinni,cipőt meg rövid nadrágot,vagy el van az ember bőrruciban?
rólad ne csinálnék?bari?kötsög
én! de rólam amúgy is muszály lennél mikor perszekig próbálsz megelőzni
ha rossz a hűtösapka akkor nem tud légteleníteni.ez a baja
holnap rakok fel kamerát ,aki szeretné, hogy meg legyen örökítve néhány perc erejéig az sikiccson majd ott.
igen. ott leszek
csajó!

akkor holnap 13:45 lurdy parkoló még ok?
Már csak 1 nap van...
Nem kell légteleníteni,megoldja önmaga!
Ott valami más gond lesz!
(hűtősapka,pl.)
Hali!
Szerintem hengerfejes.
Hy! A vízhűtőrendszert hogyan kell légteleníteni? Itt írtátok, hogy valószínűleg levegős a rendszerem, mivel gyorsabban kinyomja a tartályból a vizet mintsem, hogy bekapcsolna a ventilátor... (hőfokmérő felénél). Köszi
Kiprobáltam a gépet szervíz után ... igaz még hiányoznak a tükrök meg a fejidom tartó , de holnap az is meglesz