Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello!
Én Harasztiról megyek most is... Az Pest mellett van.
a faszom rémisztgeti az embereket! csak tanácsoltam valamint...
én utcára sem teszek 2-2,1-nél többet a race attack-ba vagy más gumiba... lehet szétbaszom, de legalább tapad és nem akar kiesni driftelés közben... megyek én is lány-partira, de csak nézőnek és ingyenélni!
Szia Campos, micsoda ismerős arcok vannak itt-e.... :)
MléxL 1-2 évvel ezelőtt a (AL) Bundy-s szutyok kondenzátorokkal 1ütt komp-oszt-olgattunk át Svéd-be a 46-os MAST-Rrel lol)...... Má' akko' montad, hogy nagy valszeggel KAWA-tulaj leszel... (Há' csak begyött a élet, mi ? :)))))) ) Amúgy sztM nM kő reges papír, maj' lesz ott)....
Hatvannak gyössz fő PíntekN? ill. hány óra felí ?
Na ugye. Én csak azt mondom kár előre aggódni. Ha úgy látom túl gyors vagy majd szólok.
Megyek is de a könyököm tényleg nem akarom letenni,én már annak is örülnék ha egyszer a térdem leérne
hírös az öregapád fasza.ti buziztok mindig ezzel.gyere kapsz hozzá mustárt is.olyan szíp sárgát mint a hondád
Semmi gond nincsen én azt szeretném ha jönnél. Rólad olyan kép alakult ki bennem amiből azt szűrtem le, hogy nem igen fogod a könyökletételt erőltetni. És erre jön a Freon és elkezd téged rémisztgetni a kavicsággyal. (Eleve asszem csak 3 helyen van kavicságy). Ne aggódj annyit. Nem lesz a gumikkal semmi baj.
kobászt egyenek a parrasztok!
Köszi a segítséget,tudom hogy egy ideje vergődök hogy menjek vagy ne menjek,de most már eldöntöttem hogy megyek és ha nem esek pofára akkor megpróbálok úgy menni ahogy megyek,én nem tudom miért baj ha az ember vacillál valamin,a büdös életben soha nem voltam még pályán.
nemá! én csak azér akarok veled menni mer hírös vagy! azok meg csirkét kapnak meg minden!
jovan.mennyünk együnk inkább kawakolbászt ,én csak azé megyek
Nem, de a kút mérője pont annyira pontos amennyi neki kell. Ha véletlenül hátulra 2,0 kerül attól sem fog elzakózni. Szerintem.
Race Attack pályagumi biztos, hogy van neki.
furfangos gyerek vagy te dödötö.de hogy lövöd be saccra az 1.9-et? hang alapján?
mér a conti race attack-nak van előír pályanyomása?
Éppen ez az. Ha a BT56-nak van pályanyomás kinevezve akkor megeszem a kalapom. 2,1-1,9 oszt jó van. Ez nem D211Gp.
ezt talán Blájenmestertől kellene kérdezni,mivel nekem annyi közöm van hozzá mint kurvának a jámbor élethez.én is mindig kérdezek.tudod nem az a szégyen ha kérdezel mert akkor csak 5 mp-ig tűnsz hülyének,hanem ha nem kérdezel mert akkor örökre az maradsz.
Nem rólam van szó. Az ember 3 napja vergődik, hogy egyáltalán feljöjjön-e a ringre. Csodálkoznék ha bármiféle tempót próbálna menni. Nem is kell neki senki nem várja el tőle. De ha már itt tartunk légyszi mondjál már pontos pályanyomást a Bt56-ra. Mert akkor oda állítjuk majd.
saccra..hmmmm...akkor már tudom miért szoktál néha deklivel kanyarodni.há hüjlyee vagyol?
hyhy!
ki jön pénteken Pestről?csatlakoznék...vagy -nánk még kiderül.
Bt56 meg Bt20-nak csak le kell engedni saccra oszt kész. Pityu hozzáállását nézve szerintem nem kell aggódnunk, hogy elmelegíti.
ja hát az ijjen!
én is írtam má neki vagy 5szőr! de nem reagált! irígy a lamborjími narancs színre mer az má foglalt volt a tuning idelyén!
nincs annyi pénz a világon!
ott annyira nem jó a műszer de majd viszek
Szerintem nem kell aggódnod. A guminyomást majd beállítjuk a kúton.