Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ennyi!
Haverom a Michelin Pilot Roaddal 2:20-at megy az FZ1-el de úgy, hogy mindene leér. Az végképp nem sportgumi.
Jaja!Majd nyomjuk együtt!
Ez igen!Köszönöm DDT!
Tényleg kopik rendesen az M-1!
Figyelj az enyémensem pálya gumi van ahogy olvashattad,de beszéltem azzal aki felszerelte és azt mondta nyugodtan felmehetek vele pályára,mert olyan szinten úgy sem tudok motorozni mint a profik akiknek ez a gumi kevés,csak azt mondta jól be kell melegíteni és tapadni fog az,szerintem ugyan ez vonatkozik a tiedre is egy vagy két kört lightesen hogy bemelegedjen utánna nem lessz ott gond.
Én azt mondom minden sportgumira jó ez az érték. 2CT, M1, M3, Bt16. Értsétek meg, hogy nem a gumi a szűk keresztmetszet. A 12 évvel ezelőtti Motor Revüben a ZZR600-ról és társairól vannak olyan porig döntött képek, hogy nem hiszed el. Szerintetek milyen gumival mentek? Ha BT14-et mutattok nekik azt teszik a GP motorra. Ha már azok a gumik jók voltak erre akkor a mostani sportgumik végképp jók. A sportgumikkal de a túragumikkal is nem az a gond, hogy nem lehet velük dönteni. A túlmelegedés okoz gondot. CorsaIII-al mentek a kupások ilyen 2:00-kat de mondta az élboly, hogy pár kör után elkezd csúszkálni. De ahhoz olyan tempót kell menni. Nem csak a kanyarban! Atomkemény féktáv, durva kigyorsítás FOLYAMATOSAN! 6-7 körön keresztül. Ha te nem mész 10db 2:03-as kört egymás után akkor nem fog semmi baj történni.
Freon 05-öt ment a 2CT-vel. Az se race gumi. Én azért használok vágott slicket mert olcsón hozzájutok és fel tudom melegíteni olyan 60-70 fokosra de szerintem az optimális hőfokot nem tudom elérni max. nagy melegben.
Az M1 meg nem egy rossz gumi azon kívül, hogy nekem kurvára kopott.
A következő gumipárom komolyabb lesz sokkal!
Ez a pályára szánt érték ugye DDT? Egyébként ellehet azért valamennyire borogatni a gépet ezekkel a gumikkal?
2,1-1,9.
Látom van itt minden! Ha már így szóba került nekem sem egy vérbeli pályagumik vannak fent a mocin! Metzeler Sportec M-1,majd csak elleszek vele valahogy!A nyomás nekem jelenleg elől-2.3/hátúl-2.5 de két személlyel!Pályán milyen legyen?
Helló mindenki! Sajna el kell adnom imádott paripámat, ha valakit, vagy valakinek a valakijét érdekli egy istenkirály Narancs ZX6 2008.07. (2007 gyártás) paripa, kis sérüléssel állok rendelkezésére.

http://www.hasznaltauto.hu/3208673_
kawasaki_zx_2007

Nem nagyon leszek a fórumon, de az increst@gmail.com vagy a 06-20-486-1321-en állok rendelkezésetekre.

Mindenkinek hosszan tartó jó időt, széles utat, gumi fákat, trafipax és baleset mentes közlekedést :)
Kenézybe?
Nekem jövőhét csütörtökön vágják le ezt a tyúktojástalpas járónak nem nevezhető gipszet. Jajj de várom már.
vajon zöld lesz a kolbász is?...
ingyékolbász lesz a kerály
Még 2 hétig gipsz van a kezemen..nekem minden nap szarul telik
Ződbe nincs?
Mi az hogy jobbat?

Elég jó ez holnap megyek balcsira, utolsó nap meló a héten
jobb reggelt mindenikek...
Hát én meg kíváncsi vagyok vajon mit alakítok.Vajon milyen lassú lehet az a lassú csoport
Én is sajna:) kénytelen vok a még a lassúból is "visszaigazolni" a kezdőbe(Van aki fejlődik, van aki + vissza) , me' 10 fölé nem naon forgathatom a gípet a kis aranyos vmely "puklungprollémája" miatt... :( a 20 Perc alatt csak m1ek vagy 4 kört, az má' jó nem ?
Jah, de most lefekszek aludni. reggel meló.
Majd még pontosítunk csütörtökön vagy péntek reggel. Bár sztem már nem kell. Péntek, Lurdy, 13:45. Aztán csak megismerjük egymást.
Jó éjt márkatársak
akkormár hárman leszünk
Én is megyek a kezdő csoportba