Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

azt hittem tudod fejből, majd megnézem holnap most zuztam melozni! Jóklegyetek csőcső
Vegyél 636-ot marad pénzed extrákra,benzinre stbstb
Honnan tudjam? Nézd meg hasznaltmotor.hu-n.
hhmmm... azért ezzel lehet, hogy vitatkoznék...

LX
2008-ast miylen áron dobálják?
De úgygondolom olyat nem kéne vennem kicsit félek még azért attól, de gyorsan nagy mosolyt csalna az arcomra ha az enyém lenne az biztos
Köcce!
Mindegyik jó. Az enyim meg a 2008-as a legpályásabb. A 2006-2007-es kicsit túrásabb lett. Felszedett +10-15kg-ot, az ülés alatti kipufogótól feljebb került a súlypont. A fékjem sem olyan jó mint az enyémnek. A blokkja persze pusztítóan jó de hát a legtöbb ezres ilyen.
Én se vennék fel hitel egy motorért. Egyékbként fent vannak a limeparty képek: link
Látom jelen vagy..... :) The House of Mátra "pályabejáró rovatra" jössz föl estefelé ?
Ezrest nem igen szeretnék, de abból milyen évjáratot érdemes venni?
Ezek szerint egy véleményen vagyunk.
Az tuti, hogy ha én eladom valamikor a 636-ot, akkor gixxer 750em lesz ismét Olyan kezes mint egy 600as, de olyan erő van benne mint egy ezresben, csak ugye nem kell vele annyit küzdeni. Viszont igen könnyen beszalad egy árokba
Brian se szerette.
Akkor jó.
na amit most irtál ddt az már egy erősebb indok hogy miért ne!
Aki jelenleg 09-es zx6-ot vesz, annak nem sok esze van. 3 misi egy 600asért, hogy 2 év múlva másfelet érjen... És olyan dolgokban jobb mondjuk egy 636tól amit, mi amatőr utcán motorozók nemigen használnuk ki...
Hé ez az én dumám. Te kifigyeltél.
Az nem zavar hogy túl pályagép! pont az a jó mert jővőre rendeszeressen szeretnék járni a pancsi ringre meg a hringre is felmenni egykét pályanapra!
09-hez muszáj lenne hitelt felvenni és azt nem akarom!
Sajnos az az utóbbi évek egyik legrosszabbul sikerült 600-a ezt biza ki kell mondani. Totál pálya orientált de pályán nem olyan jó mint egy R6R vagy egy 600RR. Az 1-es 130-ig tart int a 750-es gixeren. Persze erőben a közelébe se ér. Alul-középen nagyon nyomaték szegény. Ez van.
Én láttam egyet!
Ez igaz, kurva drága lesz a 09-es, főleg ha lesz eladó, mert utcán még egy darabot sem láttam.
Túlságosan pályaorientált, és ennek ellenére mégis picit gyengécske. Alulról harmat, és az 1-es túl hosszú benne. Akkor már inkább k6 gsxr 600/750. Az sokkal sokkal jobb motor , és árban ugyan annyi, nyomatékban pedig erősebb!
Én csak azért, mert nincsen 636-ban.
Egyébként meg azért mert már túl pályagép.
na és miért nem vennétek 07-08-at?
Amugy én a 2009-est akartam de az jővőre is iszonyat drága lesz még és én nem hitelből veszem meg, nem veszek fel kölcsönt azért hogy 09-es legyen!
Amúgy szerintem pont a hátulja szebb, mint a 05-06 636-nak, minden más pontja csúnyább
Csatlakozom ddt-hez és rolihoz. Bár én 09-est sem vennék mert nagyon RANDA!
De tuti nem vennék 07-08-at. Akkor már inkább bármelyik másik sportmotor abból a kategóriából. De inkább 636
Nem hiába kerül lassan ugyan annyiba egy 06 636 meg egy 07 600...