Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na Hi Eleven Szünet Úr ! Úgy kéne, hogy akko' 14h-ko má Lhalaggyunk a Gyöngyös tábla mellett.... Találka elűtte a régi kagylós kútná' ! Ott még gyűjtök vagy 15pontot a kártyámra , oszt lassan +lesz a Black & Decker sarokcsiszoló.....
egyet tegyél el nekem is
Akkor regelj be mind3 csoportba..... :)
Én kinyomtattam a reglapot 6 példányban... Szal nálam lesz pár db.
Nincs nyomtatóm, de szerzek reglapot, és viszek.
ok.... Akko' 1420h elv. a 60i kagylóba..... :) Tucc nékM nyomatni 1 reglapot ha +kírlek ? :)
Szia Kolléga!
Elhárult az akadály.
Tudok menni pénteken.
Ami má' sok az sok ! Jó a marketinged , de én nem AKAROCK SISAKOT VENNI ba+ ! (1) ÁHHHHHHHHHHHHHHHHHH
NEM AKAROK SISAKOT VENNI ! (2)
NEM AKAROK SISAKOT VENNI ! (3) & Tudod mit, Sisakot aztán + pláne nem akarok venni!
Várj, ORPHEUS nincs véletlen, amin van 1 ZEUS ? Az lehet kéne
Mi ez itt?
Ki ez itt?
Kitöltetlen adatlappal húzz L.
Halihó ! Lime partyira megy valaki palatnpart környékéről ? jólenne ha nem kéne egyedül mennem . Társak jeletkezését várom :D csüsz
Egy délutánra csak akkor viszek rucit ha nagyon nagy lyukak vannak. Szóval szerintem péntekre viszek cipőt meg rövidgatyát. Lesz egy 2 órás lyuk a gyorsak programjában.
akkor ok.Ti mikor éppen nem mentek bőrruhában szokattok lenni vagy visztek valami ilyet hogy rövid nadrág vagy ilyesmi,tudom hülye kérdés
Oszt miért? A sárgán meg a piroson kívül nem nagyon fogsz látni másikat.
Én ezektől a zászlós dolgoktól tartok kicsit de majd figyelek nagyon.
Igen ott.
Ááá ne aggódj!Valahol el kell kezdeni!Mit gondolsz mindenki aki már profi már úgy ment fel a pályára!?
na az sajna nincs,nyugi el leszünk azzal is ami van,csak remélem nem fogok sokat bénázni
Kezdő/amatőr csoportban!
persze,főleg a fekete/fehér kockás
Igen! PIRELLI DIABLO SUPERCORSA gumipárat!
Ja ja gondolom te is a kezdő csapatban leszel,én még átnézem ezeket a zászló fajtákat nemtudom mind kell e.
Érdemes még magamon meg a motoron kívül valamit vinni hátizsákban?
Igen,úgy néz ki!
Mindenesetre fasza időnk lesz. (Vagy is még tán túl meleg is lesz).
úgyérzem a vágott slick jó választás volt