Hozzászóláshoz be kell jelentkezned


Pityu: 3 csoport van, gyorsaság szerint. Ennél nagyobb biztonságot nem fogsz tudni biztosítani a motorodnak, csak ha tényleg a szobában hagyod...
Ki se told az utcára akkor.
Had kérdezzem már meg ezen a kawasaki lime partyn van sok őrült,mert gondolkodom hogy lehet el kéne menni,de a gépemet nem akarom összetörni.
De ez a forum nem erre van, szóval haladj tovább az adás-vételbe...
Amit te árulsz annál nem csak a 3GS, vagy 3G (ami 80k körül van) a jobb, de még a 2G is, ami 50 körül megy...
MIlyn eredetire gondolsz? Halod 190e ért adhatok neked Apple iPhon 3g S-t van rá keret? nemhinném... meik pizsomádba álmodtad h 60e-ért?
Nekem a karburátorszinkron és a szelephézag állítás javított a problémán, de melegen igy is kell egy kicsi gáz az enyémnek is.


Hegeszteni lehet itt is van egy hirdetés az apróba kérdezz rá: http://www.kepesmotor.hu/idomo...


Jó reggelt
Az mért van hogy ha hideg, ha meleg egy nagyon pici gázt kell húzni hogy induljon
Ja meg a másik a fejidom tartó ami a kormány felett ívvel azon nekem az egyik rögzítési pont elvan repedve, lehet ezt hegeszteni vagy valahol lehet szerezni ilyet?
Egy Samsung Omnia HD-t bevállalok 30-ért.
Ez aztán ide illik baszod... Ki vesz ilyen hulladékot mikor 60ért lehet kapni eredetit?
Valakit nem érdekel iPhone? Nem Aplle iPhone! 45e huf! Vadonat ujj! 2sim-es 2gb-de orvérzésig bövithetö! 2aksi! Autós töltö, meg ami kell
ÁÁÁ az csak akkor érne véget, ha egy balesetben vagy nyomorék lennék vagy meghalnék. De mig egy darabba vagyok és mindenem mozog addig motorozni fogok.
Jól van akkor nem adod fel ez jó hír Azt hittem hogy ezek után végetér a motoros karriered...
Jelenleg odavan szerelőnél. Helyrepofozza a segédvázat meg kikalapálja a tankon lévő horpadásokat. Aztán januárig pénzgyűjtés és kezdődhet a teljes újjáépités.
Neked hogy áll a géped? Múltkor hallottam itt a fórumon a nyuszis kalandodról...
Tejóistenatyaég ez nagyon szép. Sirnom kell
Használd egészséggel és sok balesetmentes km-t kivánok.
Ja a lényeg: nem elég, hogy most már van egy rendes motorod, de évente négyszer, nyáron motorozhatsz a Hringen ingyen, a KAWASAKI jóvoltából,
És ha buli is van nem csak motorozás az a LIME PARTY.

jóccakát
A gixxerbe egész életében ez volt (50 000km-nél jár gond nélkül), Tizedesbe 4X raktam aztán a Tutis kolléga uszítására beleraktam az 1500Ft-al drágább Motul 300V-t és mit tapasztaltam? Semmit.
Hát ha el is tudok menni és netalán lesz lehetőségem menni egy két kört azt is csak finoman, még az ismerkedős stádiumban vagyok
A lime partyról, megtaláltam a linket
Viszont sajna nagy valószínűséggel ezt ki kell hagynom mert dolgoznom kell , de gondolom lesz még valami közös gurulás vagy kisebb találka majd a közeljövőbe, vagy vmikor Azokra ha időm engedi akkor szívesen mennék
Hali!
Szép ez a zűd sárkány, gratulálok hozzá.
A Lime Party, hát ddt500 tudna mesélni: önfeledten körözgetsz a Hringen, jön a "mátra kirája" oszt elsodor, elesel, bukótér, sóderágy...
És a végére olyan arcot vágsz mint aki zűd citromba harapott...

Széles utat, szűk puncit...
Köszönöm mindenkinek a jókívánságot
Azon leszek hogy minél több balesetmentes km-et tegyek meg ezzel a csodás paripával
Egyébként ez a Lime Party pontotsan mit takar?
Ja és két kép
Na ha előbb szóltál volna akkor vártam volna most hétvégéig
Én meg remélem tudok valami sofőr fogni
Én sem tudok menni,mert remélem addigra már más lesz a kicsikém gazdija . ÉS ROHADTUL FOG RÁ VIGYÁZNI?MERT HA NEM.....