Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sajnos az egy másik árkategória. De 07-08-ast nem vennék inkább egy 636-ot. Jó mondjuk amúgy se vennék már 600-ast de ez más tészta.
Hát igen, volt szerencsém ráhuppani a 2009-esre. Ennyi "tapasztalat" alapján én lecserélném rá az enyémet.
2006-ost vagy 2009-est vennék de csak mondom.
Miért pont ezt a szériát veszed?
Szevasztok
Jővő héten meghirdetem a gépemet!
Márciusba meg ha találok jó 2007-2008-as gépet akkor megveszem!
Igaz nagyon nemszép a hátulja, igaz ugysem nézem meg talán majd megszokom
Isten éltessen Lajos koma.
Ha szerelő kell csakis Gyöngyösi Pistit ajánlom, ha kell az elérhetősége tudod hol találsz...
Brian-é nem szállt szét. Amúgy meg nem tudsz nekem olyan sportmotort mondani amiről nincs blokkfelrobbanós sztorim.
Viszont kolega.
Szép jó reggelt mindenkinek!
Gondolok itt arra, hogy olaj nélkül versenyzett vagy ilyesmi. Nagyon megrémít, hogy egy 07-es kawa blokk kétszer is szétszálhat...
Vedd le az olajbetöltő sapkádat.
A lyukon benézve látod, hogy a kuplungtárcsák egy fészekben ülnek.
Minden tárcsának a szálán van egy perem ami bekad a fészekbe.
A legutolsó tárcsa a többivel ellentétben a fészek végén lévő vájatba van illesztve.
Amikor a tárcsáid elkopnak a méretük csökken, a legfelső tárcsa pedig szépen lassan eléri a vájat alját. Ekkor a kuplungodat nyitva tartja. Tehát, ha belenézel és a legfelső tárcsa nem éri el a vájat alját, akkor a rugókkal van a gond.
Ápolási gond nem lehet. Mr. Ninja-nál nem bír ki 6000km-et egy blokk.
És lehet tudni, hogy mi okozta a meghibásodást? Ápolási probléma? Vagy anyaghiba?
Persze más nem is lehetne,,,de sok jó alkatrésze van még 1-dugó már újra mügszik egy másik testben.....meg a hengerfej
Én nagyvasról rendeltem eredeti Japánt. Athenát inkább nem vennék mert olasz. És hát az olasz dolgokat asszem nem kell bemutatni.
Hol a topik olajszakértője?
D.M.C. Kft-Big Bang szervíz.mondd, hogy én küldtelek úgy drágább lesz
06-70/339-1889
De gondolom ezek is tökéletesek! Gyárit honnan tudnék beszerezni?! Illetve teleszkóp olajat milyet?5w vagy 10W 20as? most lépek tentézni mert korán kelek és reggel elolvasom majd!

További szép estét Joe és minden ninjának
gyári sem drágább
Igen itt nézelődök most! link
ha a holnapi napot kibírja leveszem....ha nem akkor is,csak akkor a hétkilós üvegdomborító lakatos kéziszerszámommal
abban nem tudok segíteni drága barátom
szedd le és elvisszük! úgy is lenne dolgom ott a héten!
le kéne szerelni
hol a gond?