Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sok balasetmentes km-t kívánok én is Nézics! Remélem azért Lime Partyra te is jössz megnézni hogy mi a steise!
Hát én tuti hogy kint leszek! 1. Lime Partym
De jó lenne kijutni...Csak sehogysem tudok menni..miinden haver madarason lesz
Hopppá: http://kawasaki.hu/news.asp?Id..." target="_blank">LIME PARTY PROGRAM
Party: 15:00-22:00-ig
Pályamotorozás: 16:00-20:00-ig.
Csoportonként 3x20 perc. NA EZ MÁR NEM ROSSZ!
Szasztok zőőőd véérüek mi a helyzet errefelé ?

Üdv köztünk motoring és Nézics sok sok baleset mentes km-et.
Ja és az jó ha tudjátok,hogy innentől kezdve kezd erőteljesen zőőődülni a véretek , , .
ddt ilyet használ és isteníti, én a fűnyíróba se tölteném bele
Sok balesetmentes km-t kívánok.

Vigyázz rá
Én a Mátrából vagy Gyöngyös fele (24es út) vagy Eger-Kerecsend (25ös út) útszakasz fele megyek ami isteni!
Halihó mindenki!
Hétvégén nem megy valaki a Bükkösbe?Eger-Miskolc Lillafüred közötti szakaszhoz?
sziasztok. Castrol Power 1 Racing 4T 10W-50 olajról tud valaki valami infót adni? 2400ft/literért árulják
Hali megvettem a gépet Immár én is a zx-esek táborát bővítem hamarosan rakok képeket.
http://sportmotor.hu/motoros_v...

így kéne használni mentem vele így egy kört a utcában...egyből megfordultak a rendőrök
Sziasztok! '05-'06-os ZX-6R-hez keresek hátsó lámpát, és jobb első lábtartókonzolt. Tudna valaki segíteni? Mailt nézek sűrűn! majoristvan@vipmail.hu Előre is köszönöm!
Gyöngyös felől mentem haza csak síettem mert így is este 9-re értem haza
Én váltottam ki neked a pályajegyet, tehát én voltam A Fehér Sanyi!
Gondoltam koccolunk egyet, de ez nem jött össze, mert összefosta magát a motorom...
szerintem 98as és 2000ben lett itthon forgalomba rakva!
ennyi erővel az enyém 2003-as
2000 től már osztott lámpás a fejidom. Nem lehet, hogy csak 2000-ben helyezték forgalomba?
Ugyanigy néz ki a '98-as is.
Ezt én is észrevettem, viszont a 98-asnál meg fiatalabb mert az is más hogy nézki picit
Na a lényeg hogy AJÁNLHATÓ-e a gép amit belinkeltem?
Nézics!
Ha ez 2000es évjárat, akkor miért ilyen a fejidom+lámpa? Sztem 98as évjáratú ez a zöldség! De ez csak az én szerény személyem véleménye!
Nem tünik rossznak de vannak itt öregrókák majd megmondják neked a frankót
BREAK! mivan? ezt nemérteni!
Sziasztok!
Szeretném a segítségeteket kérni! Motor vásárlás előtt állok és a véleményetekre lenne szükségem A kiszemelt egy Kawasaki ZX6r 2000-es évjáratú paripa.. konkrétan ez:Kawa
Jó vételnek számít ez szerintetek, megéri az árát? És magáról a típusról néhány személyes vagy bármilyen tapasztalatot szívesen elfogadnék, jöhet jó is rossz is.
Köszi a választ
...hát az elsőre látszott, hogy nem egy vízágy ahol már csak a "lányokat" kell várni...