Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bizony-bizony!
És nemsoká nekem is ilyenem lessz. De türelmetlen vagyok már.
Szuper!Nagyszerű!
hali nekem is ugyanijen gépem van még a szine is ugyanijen ! zsir hogy van még egy ijen szépség a környéken! gratulálok! én debreceni vagyok!
Valaki? Akárki?
Világitása milyen a gépnek éjszakai viszonyok mellett? Jól lehet látni nála? Előző vassal úgy jártam, hogy elmentem nappal másik településre, de már sötétben jöttem haza és akkor vettem észre hogy a holdat világitja. Lefőttem mire hazaértem.
ÁÁ de szép. Csak lenne már az enyém.
Megette a mérges narancsninja.
Hol a perec?
Hi ALL!
Láttam belinkelte ezt a motort,.... ööö csak annyi hogy kb 2008 március óta hirdeti a srác, Bélmegyeren van. anno nekem is ott volt a lehetségesek között......
Kamoto
XVIII. ker, Nemes u. 38... kezeskedem értük!
Köszi, úgy lesz! Aug végén rándulok haza, szeretném úgy visszakapni a vasat, hogy ne legyen gond 3-4 nap múlva a visszaúttal (2300km)...
Nagyon egyszerű. Bemész egy határozott céllal. Ez esetben olajcsere. Bármit mondanak te szépen bólogass, kérdezd ki őket, jegyezz meg mindent aztán mond meg, hogy nincs pénzed. Aztán feljössz ide és elmondod amit hallottál. Mi meg kielemezzük és megmondjuk van-e alapja. Ne fizess előleget blokkcserére.
Nem az órabér a gond, hanem a:
"És még ki kellett cserélni ezt is meg azt mert már nagyon lógottt, az meg ott, hmmmm nem is tudom: te nem vetted észre? Mindegy. Szar volt a vas, most már csilli-villi......287 ezer forint lesz...."
Mindenhol lehúznak. A márkaszervízek már csak ilyenek. Az 5000Ft-os órabér nekem lehúzás.
Hova vigyem a vasat tizenkettes szervízre Győr-Bp-Szeged tengelyen? Hol nem húznak le, ha kiderük, hogy nem vagyok igazi spíler..? Köszi
Egész jó ára van, és szép ZÖLD
Pereckiller!
ÁÁÁ de gyönyörű.
Perecvadász!
http://www.hasznaltauto.hu/3051193_kawasa
ki_zx636_2003
, , , , ,

Ha perec hazahoz..... , ,
Ha tudsz úgy jönni, hogy motornélkül haza is tudsz jutni akkor az király lenne. Megirjuk a papirokat, kifizetem és mindketten boldogok leszünk. Nekem van egy fasza hatosom te pedig keresheted az új gépet.