Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Esetleg mentek szerpentinezni szolhattok! Haverommal csatlakozunánk
Ha nem jön közbe semmi.
Utóbbi mondatod helytálló. Nem mindenki olyan mint mi. Muja azért jó mert becsületes. Én meg a net előtt élek szóval vannak akik jobban ismerik a motoromat mint én. Az eséseimet akkor se tudnám eltitkolni ha akarnám.
jössz szuper Vas megyébe?
Ez van.......én nemtudom egyből elképzelni az eladók 80%-áról, hogy ilyen sunyi, köcsög, hazug disznó. Ettől függetlenűl, lehet csak én vagyok naiv.
Persze csak azt felejted el, hogy ezek a képek készülhettek akár 2003-ban is. Mentem én már olyan motorhoz ami nem olyan színű volt mint a képen.
SRAD 750 Igaz a képek alapján nem lehet mire alapozni, de első nekifutásra jó állapotúnak tűnik. Bár a formavilága......
Arról nem beszélve, hogy a kiváló állapotúakat nem adják el. Kevés olyan motort találsz a neten ami ne: jó állapotú, nagyszervíz utáni, zsír új gumikkal, törés mentes, kis hibás lenne. Rajtam kívül soha senki nem esik el motorral és mindenki nagygenerált csinál eladás előtt. Erről híres a magyar nép.
Az biztos hogy gixerek olcsók és millió van belőlük. pl kiváló állapotú 1999-es SRAD 750 639E ft
1999-es SRAD 600 600E ft
Igaz baszhatom hogy milyen olcsók, a SRAD-októl hányni tudnék. 2001-től már van a gyémántlámpás változat az tetszik is, de azok meg már drágák nekem. Igaz én rettentően kawás vagyok úgyhogy elég egyértelmű a helyzetem.
Nekem is fiatalabb moci kéne. Szörnyű, hogy jövőre 6 éves lesz.
Héten nekem is olicsere meg légszűrő+hátsó fékbetét. Muszáj mert megyek Szombathelyre a hónap közepén. Tán lesz GPS-es top speed teszt.
GSX-R választék 1.300.000 2004 választani nem tudsz annyi van.
10R 1.600.000-nál kezdődnek a jobbak.
A 9R erőben, megjelenésben, árban a legversenyképesebb.
A 10R-re rengeteget kell adózni.
De igen.
Főleg mivel a kawapiacon iszonyúan amortizált a választék.
Legutóbb lendületben voltam, megnéztem egy párat, de szörnyű tapasztalatokkal tértem haza.
Zx6 és 636 2005-ig játszik, 9R utolsó széria, 10R 2004.
Más márka nem is fordúlt meg a fejedben csak Kawa?
Nekem is az.
A bank veszi.
Kicsivel van csak több beszállóm mint amennyiért most elvinnéd.
Minimum a fele hitel leszen.
Én max 1.5-1.6-ban gondolkozok, de nem feltétlenül akarok a végletekg kiköltekezni. Mióta perecén ültem, sokat ját a felemben egy olyan is. Igazából a perec 636-ja a minimum, ddt 10r-je a maximum.
Értelek. Azért abban biztos vagyok hogy nekem nagy szám lessz az előző tipushoz képest. Sajna nekem megközelithetetlenűl sok egy perecféle csidi csudi csacsi.
Elég sokban volt és inkább a már csak azért sem dolog miatt.
Meg a kisfőnök a kapitányom,pénzügyi ellenőröm sem hagyta volna jóvá, hogy még költsek rája.
Egyébként egyszerűen fiatalabbat szeretnék.
Olyat amiben már technológia, tudomány van.
Mentem perec gépével és iszonyúan komoly futóművön van a vas.
Meg mentem hudson gépével is, annál már csillagászati a különbség. Sajna a kicsikém 11-évében van és ezidő alatt csak elavult. Ezen mész és mechanikát érzel magad alatt. Ha hudsonéval mész, számítógépezel.
Kemény. Akkor elég toppon van a vas azért. És még igy is váltani akarsz, ennyire vágysz nagyobbra/fiatalabbra? A farokidomot hogy hogy nem fényeztetted az oldalidomokkal együtt? Vagy arra már nem volt keret?
Van egy listám róla miket csináltattam és mennyiért.
Ebben van fejlesztés is bőven, de sok a lecserélt cucc is.
Pár példa:
Irídiumos gyertya
Bukógombás emelőszem
Telószimering és olaj
Motorolaj+szűrő
Gumik
Oldalidom fényeztetés
Fékkar
Hátsó fékbetétek
Indítórelé
Benzinszűrő
Rendszámtá
bla-tartó átalakítás.
Szerelőmunka, meg még sorolhatnám...
Ne viccelj!
Ősellenség!
Ja de amugy hogy tudtál rá 250E-et költeni? Az baromisok. Akkor bőven minuszban leszl mi?
Majd teszek rá XXXXL-es méretű ninja matricát.
Perec legyőzése minden pénzt megér!
Szín az stimmel, csak megfújtam a sufniban.
Látszik matrica éle alatta, meg itt-ott a hegesztés. Egy hányadék.
Egyébként ha nem lenne az a dolog vele, én sem 650-re mondanám a legalját.
pffff... faszt...
Idén össz 250-ben volt a jelenlegi állapotra hozatal.
mondjuk megérte! perecet már megelőzöm a pályán!
Flakonos sprayvel festetted vagy netán tedyhengerrel vagy mi a szösz? Ráncos vagy szétfolyt vagy mégis mi lehet olyan borzalmas? Amúgy mind1 mert nem lessz lóvém se fényeztetésre se cserére. Akinek nem tetszik az vagy ne nézze vagy szemenrúgom azt csűű.