Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

átmenünk motorval oszt szervizelünkis? csak a áncon kéne feszítenem még mindíg!
Nem tud senki ilyen rendszámtábla tartóról 05-06 636-hoz -
Csak a fém (szürke) bilincs kellene nekem... Ha nem lesz más megyek esztergályoshoz, de jó lett volna ezt kibekkelni. Szóval netán valaki?
Végre egy jó ötlet!
Van pácolt 1kg-s bőrös sertéscombom.
Akkora mint egy hólapát.
Grillest? Hm?
a hétvégén sör mellett megdumáljuk
Kacskucsiringe? Jóe?
Csinálok szabadnapot és fogócskázunk? He?
JÖv?hÉten elvileg nem dolgozom....
Mikor leszel de-s.?
Semmi gond!
szoktak integetni...de mindíg udvariasan vissza intek!
Ezért a rendszámért nem baszogatnak a kékek?
Köszi perec!
én használtam sport attack-ot: fasza guma! utcai motorozásra ideál és még bírja is!
most pedig race attack street vanfenn! : még jobb! ragad mint állat! de kopik! könnyen kockásodik! de ezzellehet hajtani! olyan könnyen melegszikbe hogy csak na! és úgy is marad! azt hiszemhamarcserés lesz! ismét ilyet veszek!
Conti!
nekem ilyen van! Alex hozta amerikaijából!
Hali all! Hali Basi!
Több mint valószínű,hogy sajna külön-külön fogom tudni megvenni őket!
Először az undertail-t és csak azt követően a kis sárvédőt!
halli! a sárvédő az 10000 FT!Ha kell mind a kettő!
Helló nem érdekel valakit egy szép kawás olaj festmény 50X30as méret vásznon. Most 10000Ft.
Basi-basi!
Most nézem,hogy hátsó kis sárvédőd is van 99-es 6-os Kawa-hoz!
Milyen árban található meg nálad,mert akkor lehet az is kelleni fog az undertail mellé!Esetleg képed van róla?
Megállt a fórum kérem szépen!
Hi! Dunlop sportmax qualifier II-t találtam a szomszédban....Mi a véleményetetek róla? Köszi...
Uitt fehér hátsó index kerestetik..
Helló!Nincs,de az szerintem bőven elég alapnak.Egyszerű nagyon,megoldod sec-perc!Egyébként meg kérdezd Liebing-et,hogy pontosan mit hogyan kell ott megoldani,ő már túl van rajta!
Holnap megkapod mi kell! Méreteznem kell még!
Annyi anyagot azért nem tettem félre!Sokat kellene levágni a gyáriból?
Ha levágod a gyárit hogyan illeszted össze a undertail-al,hogy ne verje be a vizet a kerék?
Akkor már az akkutartót is meg tudod csinálni belőle és nem kell vágni a gyárit!
emilben jöhet.
Nekem a ringre menni 10-15km-ről nem olyan horderejű esemény, mint Nektek Vas megyéből . Egyébként csak ott esett le, hogy kawaest van, valamit felületesen néztem az eseménynaptárban és azt gondoltam MERSZ van.
Na hali mindenkinek!
9363!
A saválló anyag beszerezve!Kitalálok egy frankó formájú rendszámtartó konzolt!
Esetleg van több képed hasonlóról mint amit belinkeltél?