Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem gondoltam volna, hogy kijössz! Szólhattál volna Te is!
Matricákat mindjárt megkapod vagyis a képeket!
Ilyen motor volt, de pirellivel. Mondjuk szólhattál volna, hogy jössz, mert a múltkor valami matricákról is szó volt. De nem erőszak!
Nem crazy jólenne annyi lenne!
perec, muja, kawatti, Velük indultam el a ringről 9elött egy kicsivel!
kicsit rosszul fogalmaztam, mert nem nekem van narancs motorom!
Én lennék ő!
NEM mondom AJÁNDÉKBA LENNE
hámennyi motorod van neked?
Hát, ott álltam tőled 3 m-re (farmer, cordura dzseki a tankon, meg hátizsák és vidkam.), meg a motorom is. A narancs gépet meg szinte új volt. No, majd megjelölöm valahol a motort. Ddt meg a lépcső másik felén volt, sokat nem dumáltunk, csináltam egy üléspróbát, meghúzgáltam az első fékjét és már ment is fel a pályára
szeva!
De onnan! Bridgestone volt fent! rajtam kivül 2zöld és egy narancssárga motorral indultam el! meg elötünk fél órával indult el onnan a ddt is!
Esetleg minket láttál? Mert azt olvastam már hogy a ddt-vel beszélgettél!
Neked nem valami pirelli gumik vannak a gépeden? Ha igen, akkor nem a ring felső parkolójának a sarkából indultál haza kawa estiről?
Lezúztad a gépet?
ajándékba lenne
Minek az neked Spiler komám?
Hi ALL!
ha valaki tud, 03-04 es 6ost töröttet, sérültet, vagy ép épet, papírral vagy papir nélkül, amivel lehet legózni, az ne hallgassa már el!
ja és persze ócsóé
Szeva!
Nekem M1 volt az előző 6-osomon is, és ezen is. Teljesen meg vagyok vele elégedve. Állítólag az M3 továb bírja, de aki használta már mindkettőt az azt mondja, hogy nem jobb egy fokkal sem az M3. Én a helyedben maradnék az M1-nél.
Ügyi vagy, grat.
Köszönöm
De azért gratulálok.
Én meg kibuktam a fősuliról.
Sziasztok!

A mai napon villamosmérnök lettem!
Jó éjt srácok!Reggel korán kelek mert meló!
aha!igen,kicsit én is áttervezném!
Én ebből indultam ki,de a saját elképzelésem szerint átrajzoltam.
másfeles,ok
Ez 1.5-ös.
aha,vagy úgy!