Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezt neked irtam!
és egyébként ja. béreltem garázst a thomas mann-on.
Nem, hétvégén megyek egy hosszú hétvégére, de nem motorral csak bulizgatni meg pihizni, ha gondolod összefuthatunk.
elekrola636 az lehetséges,hogy jártál ma Siófokon?
Gondolom azt hogy aug. elsejétől a motorja Debrecenben lesz, és ha szeretnél majd motorozhattok együtt vagy vmi ilyesmit...
aug. 1től fentvan a monster deb-ben, ha gondolod akkor lehet majd bandázni!


ez mit jelent!

othon hagytama kódfejtő indiánom!
aug. 1től fentvan a monster deb-ben, ha gondolod akkor lehet majd bandázni!
Akkor minden O.K.!
Nem bizony. Ja és mellesleg csereügyben akkor ült belém a bogár, mikor irtad, hogy milyen különbséget éreztél a két gép között. 2 nap múlva már föl is tettem a gépet hirdetésbe. Na mondom itt mostmár tuti csere lessz. Jó döntés volt.
Akkor nem csak én éreztem úgy anno,hogy ez sokkal jobban fordul mint az elődmodell!
Köszönöm.
Azt meghiszem. A legészrevehetőbb, hogy mig a másikat keményen cibálnom kellett befelé a kanyarba, ez ugyan annál a kanyarnál, ugyanakkora sebességgel, szinte magától borúl be. Egyszerűen szuper. Ma borogattam aránylag nagyobbakat és olyat nem ismer hogy "kormányszitálás". '98-ra jól átgyúrták a hatost a japók.
Gratula a gíphez szkráccs tuti,hogy jó választás volt .

Csatlakoznék campos kérdéséhez most mi lesz ?
Ezt a kérdést én is föltettem neki és azt mondta már csak kizárásos alapon is kawasaki lessz a következő.
Igen szerintem is. Ennek a motornak tényleg volt gazdája.
És különbség van?
Bizony gyorsan ment szerencsére. Bő 2 hétig voltam motor nélkül de nagyon rossz volt ez a kevés idő is.
Mujahedin akko most? 6harminc6? zéiksztíz?
vagy nem Kawa?
Jó választás volt!
Ez a csere gyorsan ment!Gratula!
Heló
Közben meg már a garázsomban pihen Mujahedin gépe. Tegnap óta én vagyok az új gazdi.
Szevasztok skacok
Végre kész a vas minden átnézve megy is mint állat kicsit paráztam is 1 hét után mikor vissza kaptam a szépséget .

Amúgy látom új taggal bővült eme zöööd vérű társaság.
Üdvözöllek közöttük Daniel úr Ja amúgy megnéztem a vasad hát mit mondja aztapicsamilyengyönyörűegymocivazze így röviden ennyi
Fel dobtam pár képet az új mocimról ha érdekel valakit nyugodtan nézzen rá!
A ddt beszámolók mindig élvezhetőek.
Köcce.