Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ott voltál amúgy ? Mert nem láttalak , lógok Neked egy 8as csavarral ott volt nálam
most ez hibabeismerés vagy félreolvasás?
kb ennyi a lényeg
Igen. Konkrétan semmi közük egymáshoz.
Szevasztok!
Hazaértem! Péntek óta!
Látom mindenki szerencsésen hazaért a ringről!
Köszi mindenkinek a segítséget! Magyar nyelvű használatija van valakinek esetleg gépen? A kawa honlapon csak '07-est találtam...Nagy a difi vajon a '05-öshöz képest?
Mostanság sajna nem vagyok formában. Szezon elején eltaknyoltam. Azóta küzdök magammal. Azért majd told fel mindet.
Még lesz video , mert van , bár az ez előtti kör , ha ott is fennt voltál akkor rajta leszel mert Te engem 2szer is körbemotorozol.
Még egy körig talpon van a lány akkor én is rajta lettem volna a felvételen. Többet nem csináltál?
De a 3. hsz az jobbra sikeredett , meg sajnos nem vagyok a szabályok híve , ilyen vagyok , öntörvényű , ezért közveszélyes , de senkinek nem akarok ártani :)
Inkább most kérdezz mint ha megvennéd az 520-ast és utána, hogy jó lesz-e.
Te parkoltál ott? Nem tudtam, hogy lány esett vagy Ő szalad az elesetthez. Mi baja lett? Tényleg nem szerencsés a pályán parkolni. Jönnek 20-an egykupacba és meg van a baj.
Biztos ami biztos!
Inkább kétszer mint egyszer sem!
Én ezt értem. Azt viszont nem, hogy miért kell törölgetni a kommentjeimet? Semmi sértőt nem mondtam csak az igazat.
Mégjó hogy álltam és nem beleálltam :) bár aahoz messze voltam szerencsére , ez van , amúgy a boxkijáratnál voltam a felfestésen belül , de ügyes volt a csávó mögöttem szerencsére .
Vazze ha meg tudod akkor miért kérdezed? Szívatsz?
Semmi gond!
Baszki összekevertelek valakivel. Bocs.
Ez van!Az én mocim igaz kisebb teljesítményű de mégis nehezebb!
Gyorsításához erősebb lánc szükséges!
héhé!Már megint elnéztél valamit!
1999-es ről beszélünk gyári áttétel/fogszám alapján!
Nem 2004!
Az én mocimon van 525-ös lánc. Nem hiszem, hogy a 600-ra is olyan széleset raknának.
Valamit elnézel barátom. Ez a Te motorod.
Nem pedig ez.
Sajnos ezt rosszul tudod rossi barátom!
15/40 525/108 kell!
Gratulálok a cenzúrádhoz barátom. Ide hála az égnek nem ér el a kezed. Szóval ide írom, hátha felfogod amit mondok bár valszeg azért törölted a kommentemet mert zavart, hogy igazam van. Máskor ne parkolj le a motoroddal a boxutca bejáratához mert ha a pályán lévő 70 embert piros zászlóval leküldik és valaki elbambul akkor keresztül megy rajta mint a pinty. Sajnálom a leányzót de nem véletlenül találták ki a pályabírókat meg a mentőket. Amúgy meg tök feleslegesen törölted mert aki ott volt tudja, hogy ott te álltál ott.