Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Freon: Neked az a Motty cucc van a gépedben? Mik a tapasztalataid vele?
Holnap megyen vissza a csomag, beszéltem velük telefonon. Persze azis lesz vagy 1200ft. ÁÁÁ nem is ez zavar leginkább, hanem ez a kinlódás. Szeretném már ha 100%-os lenne a gép, erre még ezis közbejön.
És nem küldted vissza nekik?
Valakinek nincs elfekvőben gyári pipája? Vagyis pipái. Kéne mind a 4db. Sajna amit küldtek nagyvasék NGK-t hiába márka, évjárat, tipus alapján van, rohadtúl nem jó bele. Sokkal rövidebb nem ér el a gyertyáig. Szal ha valakinek van 4 db ilyen pipája és tuti sehol nem húz át akkor megvenném. Sajna nekem már elég ratyik és emiatt néha 3 hengerezik a moci.
Hy Mindenki! "BEÁRAZVA"
IXIL Shorty kipuff - 50000
Tankbőr 10000Ft valamelyik kipuffancs mellé!
Verseny lábtartó Rizoma - 50000 (Z750 - 2003-2006)
Pazzo Racing fék- kuplungkar - 30000
attika87 meg nézted a tartályt? Ha meg van mennyibe adod és milyen tartozékokkal?
Szevasztok véleményeket kérnék kicsit fogyózni vittem a dobot és egyedi lett a kormánysúlyom is kis változás más semmi
A szokásos elötte, utánna meg ílyenek.
Eddig úgy néz ki, hogy ki kell hagynom, meert anyagilag úgy meg vagyok viselve....
szevasztok nagyok!
hétvégén valaki kunmadár?
nincs olyan állapotban a fékem! sajnos kéne még 1 fékcső amivel feltudom tenni a radiális munkahengert... tavaj majdnem baj lett belőle...
Ha már ott vagy? Miért nem mész 1-2 kört?
én nem megyek fel a pályára, de azért kinézek!
úgyhogy remélem lesz ki miatt!
Valószínűleg én is megyek.
Ha nem esik, akkor én tuti megyek!
Innen most ki megy 29.-én a ringre?
Én öszintén gondolkozok az eső miatt nagyon!
Leszünk sokan akkor én is megyek!
Rendszámra rá kellene ragasztani, hogy BOCCS!
Nemfog. Én is úgy jártam 2 hétig április elején. Nekem ráadásul amugy is repedt a feje.
Levettem a gépról az idomokat ha anélkül megyek vele nem fog letörni az fejidom aljáról az a lifegő két kis idom darab?
Felvettelek én is ha nem gond
Küldj nekik egy számot a danubiusba
Üdv

2005-2006os zx6, 636 hoz kellene nekem hátsó kerék tengelye és erre a távtartók, ill a hátsó féknyereg konzolja
Köszi Brain.....
Ricsi bontó 70/585-0436
Első kergetőzés a kék-fehér Octavia-val pipálva. Nem értékelték a farok alá húzott rendszámot.
Nekem ez így jó az a lényeg hogy 2500 euro 0 km-es 2007es blokk.