Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Értem. Ez a lényeg. Akkor a zxr-ben volt valami elcseszve.
Annak akkor is mennie kell!
Még csak kerűltem egy jót, nem birtam itthon maradni. Aztán épp mikor hazaértem a hűtőventilátor bekapcsolt és számomra az volt az érdekes, hogy hiába állitottam le a mocit, gyújtást levettem és még akkor is ment a venti. Ez ilyen nektek is? Mert nekem a zxr-en ha levettem a gyújtást akkor a venti is leállt.
motoroázis
Nincs mit
Köszöntem Pityu!
Ez a 2003-2004 zx636r service manualja


http://addat.hu/993c4aac/ZX6R-...
Épp nemrég jöttem meg motorozásból. De komolyba állt meg a km számláló. Halál pontosan most van 54000.0 km-en
énse
nem azért mondtam!
Így van, elmondta hogy tőled van.
Küld el légyszíves az email címemre.
elküldtem már

PERSZE megjegyeztem hogy perec mestertől van! "nem tartottam magamban"
ha valaki tud olcsó fémfékcsövet ne tartsa magában!
Én elküldtem a multkor emu-nak az én kezelési könyvemet(PDF) nekem már nincs meg gépen.....mujahedinnek meg meg van a service manual...azt is töröltem
Nekem ZX-6R 00-02 manualom van... meg ZXR400 hoz van még...
Srácok!

Service manual-ok, használati útmutatók, cikkek stb. kellenek nekem. Csinálok egy Ninja-s oldalt és szeretném őket oda feltölteni, hogy minden ilyen fontosabb cuccunk egy helyen legyen.
Aki rendelkezik ilyen dolgokkal vagy email-ben vagy itt a fórumon jelezze.

Köszönöm előre is.
bocy-g a múltkor beszéltünk a gumiról,az a srác milyen gumikat tud szerezni akkor jóáron,újjakat is meg használtat is?Ugyan pestől lakok vagy 160 kilóméterre de ennyiért érdemes lenne felmenni.
Tel szám vagy e-mail cím? Engem lehet érdekel!
Nagyon köszi, sokat segítenél

Akkor majd be-be nézek közbe
vasárnap megmondom.szerintem van
Srácok, gyári(2007es) zx6r dobot senki nem tud, valaki segítsen már
Bakker én erre nem is gondolta....De hülye vagyok , , , , ,
Igaz......én meg lehet holnap kikapom a blokkot az szerintem sokat könnyitene rajta.
De ha ha leveszem a kipuffot meg a meg a sok sok fölöst akkor enyim is lehet 188-190 ám bizony , , , ,