Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tényleg.
Máj.29 ki jön?
Hm?
10000
És nálam kell fizetni!
Jójestét kívánok
Oszt mennyi a beugró erre az esti motojozásra .
http://www.kawasaki.hu/news.as...

Telikép a sztárról!
MUJAHEDIN! VÁÁÁÁ
Elég ha csak visszük a papirt? Nem kell előre jelentkezni sehol?
180/55 a mérete!
Ne tegyél rá fel 190-est nekem is az van és nem jó! csak a gyárit tedd rá!
Sziasztok!

Kérdezni szeretnék, gumivásárlás elött vagyok érdekelne hogy mi a gyári hátsó gumi mérete a Kawasaki Zx6r-nek 2002-es évjárat. Ha jól tudom 180/55 R17, esetleg 190/50 R17-et érdemes rá venni vagy pedig felesleges, egyátalán felmenne rá:-)?

Üdv:
Korus
Az igen! Akkor "alig" volt baja... Szerencsétlen motor...
hello még régről nézd meg az én gépem, ugyan nem nagyon hírdetgetem!
Tud valaki bukó gombáról műszaki rajzzal szolgálni, kedvtelésből barkácsolnék egyet és nincs semmi kiindulási alapom
Köszi szépen
elvileg 3-4liter között valahogy,úgy tudom
Én is gurultam 230km-t. A 18 liter benzinből mennyi lehet vajon a tartalék? Erre még nem tudtam rájönni.
uhh...bocsii...nem néztem,itt a srác száma:06/70-368-0064,Balázs.biztos h fog tudni segíteni.
meg tudnád adni akkor annak a srácnak a számát akitől a gumit vetted,délután írtam neked olvastad?
crazyJoe!

Holnap vasárnap

Kawa zx6r gyári dob
télleg?hallottam róla de azt hittem csak kama
Van ám másik lehetőség. Nekiugrasz smirglivel és átdörzsölöd. Bevett módszer.
okker...akkor döntsem csak óvatosan...rajta leszek kösszii
Ahova nem döntöd le onnan nem jön le egyhamar.
persze...ma is letoltam jópár kilit csak még vigyázni kell az első gumával...csúszkál min állat,még nem kopott le róla rendesen a védőréteg vagy mia f***-m.egyszer kétszer meg is lepett...nektek az kb hány kili alatt fogy el a gumiról?mert így nem nagyon merem mélyre dönteni
Na volt ma is egy kis gurulás, a végén tartalékra kellett kapcsoljak de hát nem lényeg a benzin csak jól érezzem magam
Gurult valaki más is ebben a szép időben?
na akkor itt is találsz néhány manualt:
http://www.carlsalter.com/moto...
ilyen