Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ugyan.....semmi baj én köszönöm az infót.
Az már kellemesebb tömeg
188
Akkor sorry.
Nem neked de igy is jó. De akkor az csak 3kg-al könnyebb az enyémnél. Abban reménykedtem hátha a fiatalabbak vagy 10-15kg-al könnyebbek.
üdv mindenkinek.
A válság miatt lehet eladó lesz az enyém is...
most telt le a hitele.
...pedig a lányok megőrülnek érte....
szkráccs nekem írtál, mert ha igen akkor a moci 203kg
Megtennéd nekem, hogy megnézed forgalmidban a motor saját tömegéhez hány kg van irva?
Akkor tényleg sokat csalhat a kép ha annyira rottyon van a vas ahogy mondod. Idegesítő ,hogy mész 100-200 km-et a semmiért sajna én is így jártam de fel a fejjel hidd el találsz egy jó paripát. ,
Igen a belinkeltet néztem meg! Erre mondják azt hogy a látszat csal, én ezt most megtapasztaltam!
Ezt a gépet nézted meg amit ide most belinkeltél?Képen jól néz ki de tudom a kép sokat csal.
Szevasztok:
Lenne 1 kérdésem elöl hátul 2 személlyel megfelelő gumma nyomás mekkora?
Ja és az hogy lehet,hogy hátul a rinya csík 1-2cm elöl meg a duplája most én vagyok a hülye vagy mi van. ,
Hali! Na nemjártam sikerrel motorvételben! Ezt néztem meg amit belinkeltem! Sajnos nagyon lepusztult és elhanyagolt! Hátsó fék fém a fémen, első burkolat elrepedve és az összes tartó fül letörve, úgy volt felragasztva! Bal oldalát fújni kell mert elég rendesen levan horzsolva, láncszett kuka, gyertyák kuka, szelepek meg a karbik sem voltak beállítva! Állandóan leállt meg csípegeti az olajat is mert nyél gáznál füstölt is! A féktárcsákból ítélve a km naggyából reális, de az állítható lábtartó meg a fém fékcsövek pályázásra utalnak! Ja meg a blokk jobb oldalán valahol jön az olaj! A srác nagyon rendes aki árulja csak kurvára nem ért a motorokhoz és igénytelenül bánik a motorral: a lánc teljesen száraz volt, és olyan laza volt hogy azthittem ledobja a gép! Szóval ha valaki ilyet akar az semmiképp se ezt vegye meg(én még 500 ért sem venném meg)! 600 alá lehet vinni az árat de nagyon lepattant a gép!
Én 360 km-t mentem érte csak mondom szólok nehogy valaki ugyanigy járjon!
Ha valakinek van eladó hatosa az szóljon!
Ez a fajta érdekel mint ami a képen is van, motorja patent legyen az nemgáz ha karcos vagy csúszott!
http://www.kepesmotor.hu/kawas...
jager az ex géped ugye egy fzr 1000 r1 ruhában? találkoztam vele Flóri barátomnál anno. (persze ha ez az)
üdv én A tutillámpás árpit tudom ajánlani ! nagoyn rendes srác és minőségiek a cuccai 11 ért vettm tőle 4 ledes iundexet! és nagoyn fain
http://www.sportmotor.hu/motor...
ez nem a sebesség váltó hibás hayabusa? Hírdették egy fél éve, akkor még nemvolt benne sebváltó, vagyis volt csak szar.
Most meg megvette a gyerek....inkább egy zx12r-t vett volna..
Sziasztok!

Keresek gyári dobot 2007-es zx6-r hez, tud esetleg valaki segíteni?
all in!
jövőhét szerdán nekem forgalmi vizsga, pénteken megvolt a rutin.
úgy terveztem hogy május 1. kunmadár, de addig se jogsi se a drag nem lesz kész.
Majd megszokod...
Sziasztok!
Ma megvolt az első forgalomba vezetéses napom... Kispesten Alig párszor buktam volna meg vizsgán. Pl. gyorshajtás, lakó pihenő övezetbe behajtás, stop vonalnál nem megállás... Szal van mire figyelnem a továbbiakban
Szerintem moslék. Az a nagy hólyag picsa, meg az a nagy tepsi ülés. Az elejéről nem is beszélve.

Ez a megfogalmazás teljessen jó
A tepsi üléssel gondoltak az niggerek picsájára hogy minden igényt kielégítsenek amerikában