Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igy van. Ezt meg is beszéltük.
Szerintem moslék. Az a nagy hólyag picsa, meg az a nagy tepsi ülés. Az elejéről nem is beszélve.
Ok ez a te véleményed de mi lenne ha minden embernek ugyan az a véleménye lenne nem lehetne vitázni semmiről se
Szerintem meg a sradok gyönyörű gépek,emlékszem mikor mentem vissza a régi időkben a kollégiumba akkoriban még ujjak voltak hogy fájta a szívem mikor láttam egyet olyat szerettem volna.
Vmelyik gazdi eldöntötte álló helybe a mocit
Ősszel fújatom le! Persze ha nem viszi el vki! USA modell!
yosimura rs3 dob + gyári hozzá!
Lehet megtaláltad az embered! Bővebben mit lehet tudni a motorról(kinntröl behozott?, szervizkönyv?, sérülés,meg ilyesmik?)
Ha van msn-ed akkor: krisztian19861@freemail.hu
Az email cím is ugyanaz!
HM
Lenne vmi akkor irtam volna, ezért irtam hülyeséget
Én nem árulom csak gondolkozok rajt, pontossabban ha vki elviszi 700.000-ba akkor eladó! van már a listámon 3db 2005-ös gép!
Most volt szelephézagon meg karbi szinkron, új gyertya! 26671km
Te hát a zx6r az K-A-W-A-S-A-K-I
Már hogy lenne rajta olyan ami sűrűn tönkremegy?!
Most komolyan van valami típushiba vagy ami sürün tönkremegy?
Olcsón!
Te mennyire tartod a tiédet?
Egy baja van!
Fogy belőle a benzin mindig
Mennyibe veszed? meg mutass egy képet róla
ja majdnem elfelejtettem hogy ez egy a két felhúzott lámpás 2000-ben kiadott darab!
Helló! Lehet megveszek egy zx-6r-t! A kérdésem az lenne hogy mik a típushibái ennek a motornak, és mielött elhoznám mikre érdemes odafigyelni!?
Válaszotokat előre is köszönöm!
http://www.homasita.hu/index.p...

Erről már itt volt szó, ez hogy szuperál?
Azt se felejcsük el, hogy mennyi sradot látni az utakon manapság? Régen minden parkoló azal volt tele! De most nemis látni!

Fordított telok érdekessek, mert az összes zxr-en már az volt 90-es évektől! Utánna mikor zx-r lett a vátás utánna meg a sima telok mentek! és 2003-tól meg ismét a fordított!
Valaki tud nekem linket rendszámtáblatartókról, és ledes kis indexekről?
Na igen........a srad még rendesen gusztustalan.
És a megjelenés?!?
Ezért mondom, hogy 750-től.
600-ason a suzuki is csak 2004-től használt USD villát.
Ja, de csak 750-től felfele.
Viszont nem sokkal drágább.
Itt most mindenki a szidni fogja az anyámat, de...
A suzuki 2000-ben már komolyan rá volt állva a sportszériára, ezért a gsx-r-t 2000-ben már elég komoly futóművel szerelte.
Merevített hátsó villa, fordított teló...stb. Ezek az újítások osztályokkal jobb motorozhatóságot tesznek lehetővé. A Kawa csak 2003-tól vette fel ezeket a motorjaiba. Ennek ellenére a kawa alapból is jól motorozható, szerintem túrázni és néha pályázni a legjobb választás. Meg csak mond ki: KAWASAKI.
Én lehet most vállok meg az enyémtől ami 2000-res évjáratú!
Nembaj zoli, lényeg hogy megvan
Kösz mégegyszer