Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

haliii kész vannak a papírok...forgalmi zsebben,megvan a rendszám.mindenkinek köszi a segítséget aki egy picit is hozzászólt amikor kérdeztem vmi baromságot
este gurulás
Köszi, megnézem.
ilyenkor vissza kell menni,esélyt adni hogy megrúghasson...
Én meg úgy jártam mondom megyek egy kört,a városban csak melegítő volt rajtam na meg ugye sisak,kihalt volt a város max 2 kocsit láttam megyek a főúton és ugye nekem volt elsőbségem,a mellék úton várta a kocsi hogy elmenjek de mikor oda értem elém fordúlt balról kocsi jobbról padka.Vészfékezés még a gumi is fütyült,de hál isten megúsztam nyomtam rá a dudát,de elhajtott annyi idióta autós járkál az utakon,ráadásúl nem is hajtottam gyorsan.
Én Érden csak a Kawamoto-t tudom, de Ők ha jól hallottam befejez-ik,-ték a Kawasakizást. Javaslom neked a Big Banget, Én most voltam, teljesen korrektek. Zuglóbol mentem ki hozzájuk , kevesebb mint fél óra alatt ott is vagy a XV-ből (A biatorbágyi outlet mellet vannak)
Csak bekösszönnék srácok! Zugló - Pomáz - Dogókő - Vörösvár - III.ker és Zugló útvonalon voltam és sok szép zöld meg nem zöld márkatárssal találkoztam.De jó volt.......
Sziasztok!
Nem fogjátok elhinni mi történt ma. Mentem ma egy motoros után au utcán. Egyszer csak egy rohadék, köcsög szemétláda, szarházi faszszopó ember kiszaladt a kapun és le akart rugni a motorról... Életemben nem láttam, nem ismerem stb. Szerencsére odahúztam a motornak és átmentem a bal oldalra így sikerült kikerülnöm...
Ennyi
Sziasztok!

Bocs, h befurakodom a Társaságotokba, de nem tudna valaki egy Kawasaki szakszervízt a XV. ker. közelében? Esetleg tudja-e valaki, h az érdi meg van-e még? 3-ból 3 megszünt... akiket eddig hívtam(volna)...
jó de nekem még ujjá kell építeni a motort! de aztán mehetünk! gyorsultál már? mert ha nem akkor a ringre megyünk eltűntetni a majrécsíkod!
Visszatértem!

Kéne valamikor egy össznépi gurulást csinálni...
mega is előkerült?
Megvolt az olajcsere és gurultam is egy kicsit ma, nagyon fasza volt az idő. Ezért ennek 9r9mére bedobtam pár sört mocizás után és most dobott csak ki a kocsma
Haverom most vitte a ZXR 400asát kpm-re. Első Mo.-i forgalombahelyezés. Megnézték a fékekeket és csá... semmi más nem érdekelte őket. az sem hogy Sportdob volt rajta. Semmi. A Vas Gerebenben volt...
én veregyházi helyet tudok ahol 15pénzér úgy met át....
idex fél oldalon volt csak de a másik oldal sem működött stb.
Dobtam fel pár képet.
ne vidd kpm-hez ha nem muszály...akkor inkább adok ötleteket ahol tuti átmegy...de tényleg ha nem muszály azt a kört hanyagold
Köcce szépen.
A dudát ha nézik az baj, mert az csak akkor hallatszik ha szél, madár csicsergés és bogár zümmögés nem hallatszik.
ez a fék feltépi az aszfaltot.szerintük eszméletlen mennyire hullámos a tárcsa és üt....na most ez szerintem hétköznapi használatban nem lehet érezni,az a hatalmas ütés pedig szerelő szerint is 0,1mm igazából abba kötnek bele amibe akarnak,szal ha van vmi ismerősöd akkor vesd be h fogja ott a kezed...akkor nem lehet gond
hogy lehet beszopatni fékkel nem fogott rendesen
attól függ hova viszed,és h mennyit fizetsz.nekem kpm kellett mert első forgalombahelyezés volt,nézik a fékeket(azt padon frankón-azzal meg is szopattak egyszer)helyzetjelző,fényszóró,mondjuk nekem a gumákat most nem nézték,csodálkoztam is.tükrök....kürt.de rengeteg minden van amibe bele tudnak kötni a drágák.én már tegnap aszódra vittem,mert a mozaikba csak a ködösítés ment,aszódon meg perkáltam és ment minden.
Sufni tuning... Az előző gazdája csinálta.
Jó lehet ott kutasnak lenni és persze a kút tulajának lenni.
ring bejáratnál van egy mol
Hülye kérdés tudom de tudtok tankolni valahol a pályán? mielőtt kiröhögsz csak azért kérdem, mert én soha sem jártam még a ring közelében sem , .
nekem pályán 13-14 l